Recep Baltaş'ın Beni Etkileyen Yorumu

Bu yaşına kadar hiç bir sosyala üye olmayan, katılmayan, yazmayan ben bile buraya üye olduysam demek doğru bir şey yapılmış.
Sırf yazım kuralına bu derece önem veren bir site olduğu için üye olmak yeterliydi benim için, çok daha fazlasını bulmuş olmam da güzel bir artısı oldu.
Ne var ki, bana göre bu site temel anlayış bakımından zaman olarak yanlış bir zamana denk gelmiş...

Ben kuralların oldukça yerinde olduğunu düşünüyorum. Sadece bir kez acil bir sorun yaşadığımda konu açarken "Windows"un baş harfini küçük yazmışım diye 1 saat mute yedim ve yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara geri dönemedim. O gün çok kırılmıştım.

Ben kuralların oldukça yerinde olduğunu düşünüyorum. Sadece bir kez acil bir sorun yaşadığımda konu açarken "Windows"un baş harfini küçük yazmışım diye 1 saat mute yedim ve yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara geri dönemedim. O gün çok kırılmıştım.
Açtığınız ilk konulardan biri miydi, zira artık o günler eskide kaldı.

Konu kitle kaybetmenin görüntüde site üzerinde etkili göründüğü yıllara tekabül ediyor. Günümüzde böyle bir görüntü söz konusu değil aksine neredeyse ipini koparan buraya geliyor. Bunda sosyal medyanın gün geçtikçe gelişmesinin, video yayınlarının geniş kitlelere ulaşmasının etkisi var.

Geri
Yukarı