Recep Baltaş'ın Beni Etkileyen Yorumu

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba sosyal. Uzun süredir bunu düşünmekteyim. Recep abinin aşağıdaki yorumu beni çok etkiledi. Günümüzdeki Technopat üyelerinin Sosyal'i hak edip etmediği hakkında şüphelerim de ortaya çıkmaya başladı. Kendimden bile şüphe ediyorum. Ben Sosyal'de durmayı hak ediyor muyum? Aslında etmesem çoktan uçurulmuş olurdum diye düşünüyorum. Ama yine de siz de okuyun. Ne demek istediğimi anlarsınız.

Adsız.png

Bu mesaj, bu konunun ikinci sayfasına aittir. Konuyu tam merak edenler oraya tıklayabilir. Sizin de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Sadece kuralların uygulanması için neredeyse tam zamanlı çalışan bir arkadaşımız var. Olayın ciddiyetini anlamışsındır umarım.

Yeni gelen üyeler, bu tam zamanlı arkadaş kim diye sorabilir, hemen size söyleyelim tam zamanlı çalışan arkadaş Mikail Fidan.

Benim de Technopat Sosyal'i tercih etme sebebim bu mesela. Ben de kuralcı bir insanımdır, elimden geldiğince her kurala uymaya çalışırım. Hâlim böyle olunca diğer forumlara bakmak bile bana çekici gelmiyor.

Şimdiye kadar da kurallara yeterince uyguduğumu düşünüyorum ki sadece 1 (bir) uyarım var😀. Tabii bu genellikle konuşan taraf olmamayı tercih ettiğim için mesaj sayımın az olmasından kaynaklanıyor da olabilir.

Benim de Technopat Sosyal'i tercih etme sebebim bu mesela. Ben de kuralcı bir insanımdır, elimden geldiğince her kurala uymaya çalışırım. Hâlim böyle olunca diğer forumlara bakmak bile bana çekici gelmiyor.

Şimdiye kadar da kurallara yeterince uyguduğumu düşünüyorum ki sadece 1 (bir) uyarım var😀. Tabii bu genellikle konuşan taraf olmamayı tercih ettiğim için mesaj sayımın az olmasından kaynaklanıyor da olabilir.
Her sosyal üyesi, uyarı almanın tadını tadacaktır.

Geri
Yukarı