Recep İvedik neden bu kadar eleştiriliyor?

Merhaba. Yıllardır Recep ivedik filmleri aşırı derecede kötü eleştiriye maruz kalıyor. Ben Recep ivedik sevmem, izlemem ama izleyene de saygı duyarım. Ama çoğu kişi "ay Recep ivedik'mi izliyorsun 🤮" kafasında yaklaşıyorlar. Sana komik gelmez ama ona gelir. Bu algının sebebi nedir?

Ben eskiden izliyordum 7 yaşındayken falan yani şu an o kadar sevmiyorum 13 yaşındayım ama yaşı küçük olanlara çok komik geliyor özellikle ama çok kaba hareketler de var o yüzden bu kadar eleştiriliyor.

Gayet komik bir film. Eleştirenler birilerinden gördüğü için eleştiriyor. Evet kardeşim Recep ivedik osurunca gülüyorum, ayı bir adamın pembe taytla dolaşması komik, otelci çocuğa gösterdiği sevgi gerçek, sibel için misketleri hatırlaması nostalji, ninesinin dediklerini dinlemesi ve mavi sandığa ninesi ölene kadar dokunmaması gerçek bir saygı. Recep ivedik serisini seviyorum(ilk 3) gayet komik duygusal bir film.

Goat.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yıllardır Recep İvedik filmleri aşırı derecede kötü eleştiriye maruz kalıyor. Ben Recep İvedik sevmem, izlemem ama izleyene de saygı duyarım. Ama çoğu kişi "ay Recep İvedik'mi izliyorsun 🤮" kafasında yaklaşıyorlar. Sana komik gelmez ama ona gelir. Bu algının sebebi nedir?
Kıskanıyorlar 😏

Yeni konular

Geri
Yukarı