Red Dead Redemption 1 PS4/Nintendo Switch için çıktı!

Biz xenia ile oynayın dedik siz ise emek hırsızlığı dediniz. Bizim tepkimiz emulatörlere emek hırsızlığı demenizden kaynaklı yoksa korsanın emek hırsızlığı olduğunu dünya biliyor.

Hocam RX 6500 XT ve i5 6500 işlemci var oynayabilir miyim yoksa işlemci değişmelimi degisecekse öneriniz nedir?

Fiyat farkı ironik…

Fiyat farkı ironik…
Sadece TL değil dolar bazında da fark var. 30 dolara 50 dolar.

Hocam RX 6500 XT ve i5 6500 işlemci var oynayabilir miyim yoksa işlemci değişmelimi degisecekse öneriniz nedir?

Hocam ben 1050 Ti ile oynuyorsam siz zaten oynarsınız. Konuma bakın deneyin denemekten zarar gelmez.

Arkadaşlar merhaba şu an RDR2 Ultimate sürümü PlayStation Store'da 204 TL sizce alayım mı veya diğer indirimlerde RDR2'nin normal sürümü 155 TL'ye düşer mi?

Düşüyor fakat Ultimate al.

Bu fiyata eski oyunu aynen ısıt tekrar sat ne güzel iş Rockstar iyice para göz oldu cidden GTA V'ı beklentim düşük benim ama umarım, beklentim beni yanıltır da bir efsane olarak çıkar hem çıksa bile fiyatı bence günümüz şartlarına göre 3000 lira bandında çıkacak gibi duruyor belki daha fazla eski port oyuna bu kadar para vermek çok mantıklı değil. Onun yerine o parayı farklı işler de kullanmak daha mantıklı bu fiyata eski port oyuna bu para verilmez.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı