Red Dead Redemption 2, 5 Kasım'da PC'ye Geliyor!

Hocam sen bu işlerden anlıyon heralde, senin meslegin ne ? Bilişimden anlıyon.
Bu da GTA 5'de aldığım fps ve ayarlar.
IMG_20191012_090611.jpg
IMG_20191012_090624.jpg
IMG_20191012_090754.jpg

Gta 5' i ben çok rahat Very High de 40-45 fps arası rahat oynuyordum.
Rahat oynanıyor zaten onda sıkıntı yok. Ama en çok fark aldığım oyun. Açıkçası en başta bu kadar tahmin etmiyordum ama görünce şok olmuştum:D 70-80 fps bence mükemmel.

Küçükken hep istediğim fakat hiç bir zaman oynamadığım oyun serisi, geçenlerde bir internet kafeye gitmiştim, playstation'da RDR 2 oynuyorlardı, üstünden 4-5 gün geçti ve PC için duyurulmuştu. Cidden çok istediğim oyun olduğu için direkt 300 Türk lirası verdim. Pişman mıyım, değilim. Ayrıca yanında 2 bedava oyun seçtiriyorlar, GTA VC, GTA 3, GTA San Andreas, L.A Noire, Max Payne 3. GTA VC ile Max Payne seçtim. Önce hikayeyi bitirip öyle online geçicem.
Online oynamak isteyen ekleyebilir Steam üzerinden veya SocialClub: Caros07

Hocam onu Metro Exodus oyununa da yapabilme imkanın var mı ? Oyun oynanmıyor, baya düşük FPS veriyor.
Eve gidince bir deneyeyim olursa haber veririm.
Hocam onu Metro Exodus oyununa da yapabilme imkanın var mı ? Oyun oynanmıyor, baya düşük FPS veriyor.
Ayrıca attığım programı yükleyin. Çünkü o da fps artışı sağlıyor. Ve nvidia denetim masası ayarlarını yapın. Dediğim eve gidince bakarım ama yanlış hatırlamıyorsam bu program ve nvdia ayarları ile 30-40 fps alıyordum.
Bu kısımda kaç fps alıyordunuz?
IMG_20191012_141109.jpg

IMG_20191012_141358.jpg

Deneyebildiniz mi? Cevap yazmayınca merak ettim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı