Red Dead Redemption 2 gelmiş geçmiş en iyi oyundur

Evet Red Dead Redemption 2 gelmiş geçmiş en iyi oyundur. Sırf grafiklerini ve atmosferini saatlerce övebilirim burada. Çıtayı, sınırları farklı bir seviyeye taşıyan, müzikleri bile birçok oyunun ana senaryosundan daha fazla olay anlatan, tüm karakterlerin bir kişiliğinin olduğunu hissettirmesi, yaşayan bir açık dünyasının olması ve bu dünyada sadece insanların değil hayvanların da kendi aralarında yaşıyor olması, göz alıcı uzak çizim mesafesi, birçok FPS shooter oyunundan daha iyi olan o vuruş hissi, dünyanın en iyi fizik motoru olan Euphoria motorunu kullanması diye 50 tane madde sıralarım size. Devamını da siz getirin bakalım. Üstelik oyunda sahip olduğum atın duyguları ve kişiliği birçok oyunun ana karakterinden daha detaylı 😂 Arthur Morgan öz abimsin...Eki Görüntüle 817633Eki Görüntüle 817639
Şaheser denebilecek bir oyun gerçekten. Büyük ihtimalle GTA 6 ya da RDR 3 çıkına kadar benim için gelmiş geçmiş en iyi oyun olarak kalacak. Hâlâ arada sırada geçmiş Save'ime dönüp Arthur reisle biraz takılırım.

Red Dead Online almayı düşünüyorum şuan. Ama ilerleyen dönemde Rdr 2 yi de almak istiyorum. Rdr online a sahip olmam rdr 2 alırken bana bir indirim sağlıyor mu bilen var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı