Red Dead Redemption 2 en gerçekçi oyundur

Sadece %34'ü ise Chapter 3'ü bitirmiş.
Millet sıkıntıdan Chapter 2'de bırakıyor oyunu.

Biraz Game Design öğrenmeni öneririm.
Eki Görüntüle 1369544
Özellikle aradım bütün oyun sitelerinde. Böyle resmi bir istatistik yok. Reddit'te falan oyunun giriş kısmını sıkıcı bulan yorumlar okudum fakat oyunu orada bırakan hiç kimseye rastlamadım. Hatta bu tarz yorum yapan insanlardan biri de Arthur Morgan'ın ölüm sahnesini pp yapmıştı.

Özellikle aradım bütün oyun sitelerinde. Böyle resmi bir istatistik yok. Reddit'te falan oyunun giriş kısmını sıkıcı bulan yorumlar okudum fakat oyunu orada bırakan hiç kimseye rastlamadım. Hatta bu tarz yorum yapan insanlardan biri de Arthur Morgan'ın ölüm sahnesini pp yapmıştı.
Attım istatistikleri bakabilirsin o linke.
To Greener Pastures'u Chapter 2'yi bitirenlere veriyor, Settling Feuds'u ise Chapter 3'ü bitirenlere.

Attım istatistikleri bakabilirsin o linke.
To Greener Pastures'u Chapter 2'yi bitirenlere veriyor, Settling Feuds'u ise Chapter 3'ü bitirenlere.
Oyun yurtdisinda Steam'den cok Social Club'te oynaniyor. PS ve XBOX oyunculari falan girmeyecegim oralara resmi bir aciklama diyorum Achievements atiyorsun.

Oyun yurtdisinda Steam'den cok Social Club'te oynaniyor. PS ve XBOX oyunculari falan girmeyecegim oralara resmi bir aciklama diyorum Achievements atiyorsun.
Steam'den satın alınca da Social Club'a bağlanıyor zaten.
Steam harici direkt Social Club'tan alan kesim %1'dir anca.

Steam'den satın alınca da Social Club'a bağlanıyor zaten.
Steam harici direkt Social Club'tan alan kesim %1'dir anca.
Social Club'ten kastım direkt olarak Rockstar'dan alan kesim. PS mağazasından vs. Online'da takıldığım 20'ye yakın yabancı arkadaşın Steam hesabı bulunmuyor. Hepsi de ürün mağazasından falan almış. Sizin için en iyi oyun Zelda olsun Witcher 3 olsun hiç fark etmez. Acaba bunu eklemişler midir diye düşünürken aklınıza gelmeyecek şeyleri eklemiş adamlar, hala yaranamıyorlar.

Social Club'ten kastım direkt olarak Rockstar'dan alan kesim. PS mağazasından vs. Online'da takıldığım 20'ye yakın yabancı arkadaşın Steam hesabı bulunmuyor. Hepsi de ürün mağazasından falan almış. Sizin için en iyi oyun Zelda olsun Witcher 3 olsun hiç fark etmez. Acaba bunu eklemişler midir diye düşünürken aklınıza gelmeyecek şeyleri eklemiş adamlar, hala yaranamıyorlar.
Onlar sana denk gelmiş, ben de Social Club'tan kasıt olarak Rockstar Launcher'ı söyledim.
Millet koleksiyonu bozmamak için Epic'te %50 daha ucuza alacağı oyunu Steam'den pahalıya alıyor ve oyuncuların büyük bir kesimi firmaların 3. Parti uygulama barındırmalarına karşı.

Sizin için en iyi oyun Zelda olsun Witcher 3 olsun hiç fark etmez. Acaba bunu eklemişler midir diye düşünürken aklınıza gelmeyecek şeyleri eklemiş adamlar, hala yaranamıyorlar.
İşte diğer oyunlarda bunu eklemişler mi diye düşünürken BoTW'da yapıyorsunuz oluyor sektörün en çok detay barındıran oyunu.

Ki 5 yıl geçmesine rağmen hâlâ yeni detayler bulunduğundan bu tarz memeler çıkıyor ortaya.
Screenshot_20220425-090117_Instagram.jpg

Rdr2'nin ilk finalinde uzun süre kendime gelemedim ki yıllardır oyun oynarım, 90'lardan beri. Karaktere bu kadar bağlandığım başka hiçbir oyun olmadı şimdiye kadar. Oyunu da, ilk oyunu seven biri olarak duyurulduğundan beri beklemiş, çıkar çıkmaz ön siparişten almıştım. Hayatımda başka hiçbir oyunu da ön siparişten almadım, incelemeden de almam. Western filmlerine bayılan biri olarak üzerine oyun oynayacağımı düşünmüyorum bir süre daha.

Geri
Yukarı