Red Dead Redemption 2 görüntü bulanıklığı

İşletim sistemi
Windows 10

Metin Eren Türkmen

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Ekran kartım GTX 1660 Ti. Oyunun ayarları texture quality Ultra, onun dışındaki ayarlar High ve medium da karışık şekilde ayarlı. MSAA ve FXAA kapalı taa medium, oyunda kaplamalar, karakterin kıyafeti vs bulanık. Karakter saçlarında at kuyruğunda vs pikselleşmeler var. Bunun sebebini bilen var mı? 1 hafta önce oynadığım Assassin's Creed Origins'de de bu kaplamalarda bulanık ve kötü görünüş sorununu yaşadım. Bu mevzu can sıkmaya başladı. Oynadığım iki oyunda da grafik konusunda hüsrana uğradım resmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
2k Çözünürlük
Tx. Quality. ultra
altındaki 16x
diğer ayarlarımın hepsi düşük ve kapalı hepsi,
altta Vulcan
Çözünürlük Ölçeklendirme x1500
1660s var bende 50-60 Fps gidip geliyor. saçlarının teline kadar detay var saçma sapan pixel gezinmiyor etrafta saçında falan net temiz görüntü. oyunun içinde u ayarları yaptıktan sonra yeniden başlat oyunu.

RDR2 1080P çözünürlükte nedense bozuk çalışıyor. 2K'ya geçildiği zaman görüntü cam gibi oluyor. @4miK arkadaşın dediklerini uygulayın veya DSR açarak 2K deneyin.

2k Çözünürlük
Tx. Quality. ultra
altındaki 16x
diğer ayarlarımın hepsi düşük ve kapalı hepsi,
altta Vulcan
Çözünürlük Ölçeklendirme x1500
1660s var bende 50-60 Fps gidip geliyor. saçlarının teline kadar detay var saçma sapan pixel gezinmiyor etrafta saçında falan net temiz görüntü. oyunun içinde u ayarları yaptıktan sonra yeniden başlat oyunu.
Çözünürlük Ölçeklendirme x1500 de Texture Quality Ultra da diğer ayarlar da medium high karışık 45-55 arası fps alıyorum monitörüm 1080p destekliyor 2k deneyecek bir monitör yok elimde.

bunu denermisin, burdaki düşük ve kapalılara takılmayın. şöyle düşünün ultranın üstü ayarlar yapmışsınız. 🙂

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    793,1 KB · Görüntüleme: 598
  • 2.PNG
    2.PNG
    811,4 KB · Görüntüleme: 614
  • 3.PNG
    3.PNG
    792,2 KB · Görüntüleme: 531
  • 4.PNG
    4.PNG
    583,2 KB · Görüntüleme: 591
2K Çözünürlük
Tx. Quality. Ultra
Altındaki 16X
Diğer ayarlarımın hepsi düşük ve kapalı hepsi,
Altta Vulcan
Çözünürlük Ölçeklendirme X1500
1660S var bende 50-60 FPS gidip geliyor. Saçlarının teline kadar detay var saçma sapan pixel gezinmiyor etrafta saçında falan net temiz görüntü. Oyunun içinde u ayarları yaptıktan sonra yeniden başlat oyunu.

Benim monitör 2K ama hala bulanık kesin çözüm 4K bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı