Red Dead Redemption 2 ile GTA 6 arasındaki grafiksel fark devasa boyutta olacak

Şahsen GTA 5 grafiklerini daha iyi buluyorum. Sonuçta RDR2 günümüzde geçmiyor, GTA 5 ise birebir dünyadan alıntı bir harita (ufak değişiklikler var elbette). Aralarında 5 sene fark olduğu göz önüne alınırsa illaki detay olarak RDR2 daha iyi olacaktır.
Katılıyorum

FSR3 ve frame generation yeni nesil konsollarda kullanılacak, yani o kadar da ümitsiz olmayın. Cyberpunk'a benzer veya belki bir tık daha iyi optimizasyonu olur.
Arkadaşında dediği gibi fsr3 ile fps kaybını kurtarıp grafikleri yükseltirler ümitsiz olmayalim🙂

Son düzenleme:
O zaman diyebiliriz ki bu oyun Xbox tarafına çıkmayacak. İlk dönemde PS5'e özel kalıp sonrasında bilgisayara gelecek. Ya da Xbox tarafı Series S inadından vazgeçecek.

Rdr 2'nin üstüne koyamazlar bence, gta oyunlarında insanlar eğlence arıyor. Aşırı gerçekçi bir oyun Gta oyunu olmaz.

Eğer gerçekse herhalde oyundan paylaşılan fotoğrafların gerçekliği tartışılır.

O görüntüler daha yapım aşamasının görüntüeri daha cilalanmamış hali yani ve bence o haliyle bile çoğu oyuna taş çıkarır.

RDR 2'nin üstüne koyamazlar bence, GTA oyunlarında insanlar eğlence arıyor. Aşırı gerçekçi bir oyun GTA oyunu olmaz.

O ince çizgiyi kurtarırlarsa ikisindende biraz oabilir RDR2 simülasyon değil ama arcade tarzda bir oyunda değil harika bir çizgide kalmışlar.

Online üzerinden para kazanacakları için ne kadar çok oyuncu o kadar iyi. Optimizasyon iyi olacaktır. Muhtemelen GTX 1600 serisi 30FPS, RTX 2060 60FPS, RTX 3060 yüksek ayarlarda 60FPS vs. olacaktır. Sadece tahminim bu. Bir de RDR2 o kadar üst düzey grafiklere sahip değil sanki, genel olarak güzel ona lafım yok.

RTX 2060 var bende ama düşük ayarlarda 50 FPS alırsam dua ederim herhalde minimum RTX 3060 isterler diye düşünüyorum.

O görüntüler daha yapım aşamasının görüntüeri daha cilalanmamış hali yani ve bence o haliyle bile çoğu oyuna taş çıkarır.

O ince çizgiyi kurtarırlarsa ikisindende biraz oabilir RDR2 simülasyon değil ama arcade tarzda bir oyunda değil harika bir çizgide kalmışlar.
Evet. Muhtemelen RDR 2'deki silah taşıma sistemini getirecekler. Arabamızdan alacağız silahları ya da çantamızdan.

İyi grafikler gelecekse FSR 3 ve DLSS 3.5 desteği mutlaka olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı