Rehber Red Dead Redemption 2 İnce Grafik Ayarlamaları

Almayı düşündüğüm sistem :D DDR5 hariç yeni sisteminle bu ayarlarla uğraşmadım diyecek kadar iyiyse bu yaz direk alıyorum.
Sistemden aşırı memnunum. Bu sene çok fazla oyun deneyimleme fırsatım oldu ve hiçbirinde en ufak bir sorun yaşatmadı. Hatta RDR2'yi Ultra+ ayarlara zorladım. Bu da rehberi:

Oyundan sesleniyorum. Eğer yeni başlandıysa ve bilgisayar kaldırıyor ise full+full ayarlarda 25-30 fps de bile olsa devam edin temel hikaye bitip oyun tamamıyla sizi doğaya salınca ise bu ayarları uygulayın. Bilgisayarı benim gibi kaldıran 3000-4000 RTX veya AMD güçlü kartlara sahip arkadaşlara söylüyorum yanlış anlaşılmasın. Oyun zaten ağır, bu sebepten hikayede etkisi olsun ama serbest iken pek bir farkı olmuyor, yani boşuna bilgisayarı yorma fan sesi çekmeye de gerek yok. Şahsen ek yan görevleri bu ayarlar ile + dlss-rtx farkı ilede mis gibi oynuyorum. Neyse tercih sizin, rehber için çokça teşekkürler. Gayet temiz ve anllaşılır olmuş. Devamını aynı performansta bekliyoruz.. İyi bayramlar*tatiller herkese... 🐙

Oyundan sesleniyorum. Eğer yeni başlandıysa ve bilgisayar kaldırıyor ise full+full ayarlarda 25-30 fps de bile olsa devam edin temel hikaye bitip oyun tamamıyla sizi doğaya salınca ise bu ayarları uygulayın. Bilgisayarı benim gibi kaldıran 3000-4000 RTX veya AMD güçlü kartlara sahip arkadaşlara söylüyorum yanlış anlaşılmasın. Oyun zaten ağır, bu sebepten hikayede etkisi olsun ama serbest iken pek bir farkı olmuyor, yani boşuna bilgisayarı yorma fan sesi çekmeye de gerek yok. Şahsen ek yan görevleri bu ayarlar ile + dlss-rtx farkı ilede mis gibi oynuyorum. Neyse tercih sizin, rehber için çokça teşekkürler. Gayet temiz ve anllaşılır olmuş. Devamını aynı performansta bekliyoruz.. İyi bayramlar*tatiller herkese... 🐙
Merhaba. Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Bu rehberi ilk yazdığımda daha çok düşük-orta sistemler için yazmıştım. Çünkü elimde o zamanlar düşük bir ekran kartı vardı ve rehberlere baktığımda o zamanlar RTX 2080'li adamların "tüm ayarları düşüğe alın." sözleri dışında düzgün bir rehber yoktu. Bende bildiklerimi rehbere dökmek istemiştim. Sonuçtaysa böyle bir rehber çıktı. Ayrıca yüksek sistemler içinde ufak grafik ayarları ve modlama Ile alakalı bir rehber hazırlamıştım. Dilerseniz göz atabilirsiniz:
Herkese iyi bayramlar dilerim 💙

Yeni konular

Geri
Yukarı