Red Dead Redemption 2'nin sıkıcı gelmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Junji Ito

Hectopat
Merhabalar, birkaç haftadır RDR 2 oynuyorum ve oyunun %60'ına geldim ancak artık oyunu açmak bile istemiyorum. At kullanmanın, çatışmanın çok keyifli olmasına karşın o kadar hantal ki, öyle derinliğini kaybetti ki anlatamam. Artık Caps Lock'a basıp milletin kafasına sıktığım bir oyun oldu. O bile vuruş hissinden dolayı eğlenceli, onu da geçtim şu at kullanmanın zorluğu, varmak istediğimin yere gitmek için 30 dakika aralıksız at sürmemiz gerekmesi vesaire öyle baydı ki beni oyunu gram açasım gelmiyor. Oyunun hikayesinin de bir yere bağlandığı yok.
Ölüyoruz iyi güzel tamam ama ul*n kimsenin umurunda değiliz ki. Millet bizimle resmen billur geçiyor ölüyoruz diye. Ne aşk anlatıyor ne de başka bir şey varsa yoksa git şu adamdan intikam al git şu balona binip balonda çatış, bıktım.
Oyun &60'dan sonra bir yere bağlanacak mı? Ne bileyim
Şu bizi seven sürekli iyilik yaptığımız kadın çıkıp gelecek mi? Gerçi opsiyoneldi iyilik yapmak ama ben yaptım.
Kısacası oyun artık düzgün bir şeyler anlatacak mı yoksa aynı tempoda devam edecek mi? Eğer edecekse o at sürme işkencesine vesaire katlanmaya devam edemeyeceğim. Zaten rastgele gelişen olaylarda tekrar etmeye başladı. Adam duruyor "Selam bana yardım et" diyor bende diyorum ki kesin beni attan atacak, atımı çalacak. Sonra adam çalıyor atımı iple tutup yakalıyorum zırtoyu, elini ayağını bağlayıp nehirde boğarak öldürüyorum. O derece kafayı yedim, bir el atsanız?

Bu oyun maalesef öyle. Atmosferi "Beni saatlerce oyna" diyemiyor maalesef. Oyunu 2 ayda bitirmiştim. Bir ara 2 hafta oynamamıştım bile. Ama heves gelince de fena oynatıyor kendini oyun. Güzel olduğu değiştirilmez bir gerçektir.

John bölümleri cidden berbat. Çok çok sıkıcı ve gereksiz görevler çoğu. En son 1 saatte falan intikam planlanıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı