Red Dead Redemption 2'nin şişirilmiş bir balon olması

Kesinlikle katılmıyorum. Oyunun harika ötesi hikaye anlatımı ve karakter derinliği tartışmasız en iyi olduğu kısımlardan sadece biri. Arthur Morgan'ın yaşadığını tam anlamıyla hissediyorsunuz. Hatta sadece karakterimizin değil, etrafımızdaki herkesin birşeyler yapmaya çalıştığını hissediyorsunuz. Hiçbir oyunda aynı tadı alamadım. Zaten RDR2 gibi efsane bir oyunu oynadıktan sonra çoğu yeni çıkan açık dünya oyununun mekanikleri gözünüze batmaya başlıyor.
Ayrıca hikayesinden dolayı en çok duygulandığım oyundur kendisi...
Arthur'un tüberküloz olduğu sahnede şekerim oynadı desem yeterlidir sanırım. O hüznü, o acıyı ben ekran başında bile yaşıyorsam bu oyun olmuştur bana göre.

RDR 2 ile Witcher 3'yi karşılaştırmamalısın. Farklı kişilere hitap ediyor.

Hikaye özneldir, bazıları TLoU 2'nin hikayesini çöp diyor mesela ama ben seviyorum.

Ayrıca, oyun dünyasında mekaniksel olarak son noktalardan biridir RDR 2.

Arthur'un tüberküloz olduğu sahnede şekerim oynadı desem yeterlidir sanırım. O hüznü, o acıyı ben ekran başında bile yaşıyorsam bu oyun olmuştur bana göre.
Onurlu şekilde oyunun sonunu bitirince basbayaa ağlamıştım.

Ben de ilk zamanlarda RDR2 çok sıkıcı geldiği için bırakmıştım, sonra bir şans vereyim dedim ve 11 günde ana hikayeyi bitirdim. Biraz fazla abartılıyor ama abartılmayacak bir oyunda değil.

Ben de ilk zamanlarda RDR2 çok sıkıcı geldiği için bırakmıştım, sonra bir şans vereyim dedim ve 11 günde ana hikayeyi bitirdim. Biraz fazla abartılıyor ama abartılmayacak bir oyunda değil.
Ben de öyleydim, ilk başlarda oyunu açasım gelmezdi. Hatta keşke para vermeseydim diye de düşündüm. Sonrasında kendimi zorlayarak birkaç görev yaptım ve sonuç olarak oynadığım en iyi oyunlardan biri RDR2 oldu.

Geçen sene ilk konsolumu aldığımda çok, çok çok sağ olsun Game Pass sayesinde bitirmiş olduğum oyundur.
Arthur'um onurlu bir şekilde göğe çıkarken televizyon karşısında yeni kolumu az daha sinirden Micah'ın kafasına atıyordum.

Arthur karakteri harcanmasaydı...
Ayrıca hikayede birkaç şey değişseydi her şey daha güzel olabilirdi. Herkes övüyor diye aldım, 5 gün içinde 45 saatte bitirdim ama ne bileyim beni doyurmadı hocam. Bence hikaye olarak Little Nightmares 1 daha güzel. Zevke bağlı.

Geri
Yukarı