Reddeden kız için bir şansım daha var mıdır?

Bir dakika ya... Yani ya o da bende hoşlanacaktı ve birlikte olacaktık, ya da ben açıldım reddetti ve her şey bitti mi? Her türlü tek şansım mı vardı? Arkadaşlıkta yalan oldu yani?
Evet hocam. Yüksek ihtimal. Tecrübe edinerek konuşuyorum. Artık sizden tiksiniyor ve sizle konuşmak istemiyor. Bence bundan sonra hiç yazmayın.

Ben üniversiteye kadar veya o yazana kadar yazmadım, yazmayacağım.

Size ithafen dememiştim o lafı. Her sevgili konusuna bu işler boş yeğenim salla gitsin gibi söylemlerde bulunuyorlar da. Ayrıca fikrimi belirttim isim vermedim 😶
Yok ben de tamamen size demek istemedim. Hemen üstte benim ''sevgili vesaire boş iş'' lafım vardı. Üstüme alınmışım kusura bakmayın.

"Seni severim ama arkadaş olarak kalalım." demek, "çok tipim değilsin ama birini bulamazsam sana bakabilirim." demenin kibarcasıdır.

Peşinde koşmaya değmez. Bir gün senle olsa bile sağlam bir ilişki olmayacak, daha çok yanacaksın.

İşte tam olarak buydu demek istediğim. Söyleyemedim.

Kız anlayışlı olmaya çalışmış sadece bence. Biraz zaman geçsin en azından arkadaş kalın.
çok merak ediyorum sevgili işleri boş vs. diyenlerin çevresindeki kişiler görücü usulüyle mi evlennişler hep?
Ben de çok merak ediyorum.

O da, keşke okullar açıkken söyleseydin dedi. Ama hocam yüz yüze iken saçmalarım ben.
Saçmalamanız önemli değil. Ne olursa olsun yüz yüze söylemek mesajla söylemekten daha iyi bir etki bırakır karşı tarafta.

Bir dakika ya... Yani ya o da bende hoşlanacaktı ve birlikte olacaktık, ya da ben açıldım reddetti ve her şey bitti mi? Her türlü tek şansım mı vardı? Arkadaşlıkta yalan oldu yani?
Mesajlara göre bir yargıya varmayın bence. Okul açılınca yüz ifadelerinden ve hareketlerinden anlarsınız acele etmeyin.

Geri
Yukarı