Reddeden kız için bir şansım daha var mıdır?

Evlenme işleri de boş zaten 🙂. İnsan ırkı yok olsun hiç umurumda olmaz. Bu dediğim kısmen şaka kısmen de ciddidir.
Ne yaşıyorsunuz hocam ? İnsan ırkı yok olsun baya mantıklı.
İnsan evlenmeden de hayatını sürdürebilir. Eğer çok evlenmek istiyorsa beklemesi lazım, mutlaka karşısına birisi çıkar. Ama gidip "Ben evlenmek istiyorum, bana birisini bulun." diyerek tanışmak bana mantıksız geliyor.
İnsan evlenmeden de hayatını sürdürebilir. Ancak zaten adam veya kadın istiyorsa evlenmek o zaman bildiriyor ailesine. Zorla evlendirmiyor ki kimse kimseyi.

Ne yaşıyorsunuz hocam ? İnsan ırkı yok olsun baya mantıklı.
"Bu dediğim kısmen şaka kısmen de ciddidir" lafını senin gibi bodozlama atlayanlar olmasın diye kullandım. Fakat sanırım sen "kısmen de ciddidir" lafına takıldın. Onun anlamı şu: Benim için önem arz etmiyor. Bir daha da anlamadan böyle laflar etme kimseye.

"Bu dediğim kısmen şaka kısmen de ciddidir" lafını senin gibi bodozlama atlayanlar olmasın diye kullandım. Fakat sanırım sen "kısmen de ciddidir" lafına takıldın. Onun anlamı şu: Benim için önem arz etmiyor. Bir daha da anlamadan böyle laflar etme kimseye.

Arkadaşın kurulan cümleleri anlayıp idrak etmesinde sıkıntı var gibi duruyor. Boş verin uzamasın konu.

Ne yaşıyorsunuz hocam? İnsan ırkı yok olsun bayağı mantıklı.

İnsan evlenmeden de hayatını sürdürebilir. Ancak zaten adam veya kadın istiyorsa evlenmek o zaman bildiriyor ailesine. Zorla evlendirmiyor ki kimse kimseyi.

Hocam çok sert eleştiri yapıyorsunuz sanki. Linç edecekler. Biraz dikkatlice anlamak size iyi gelecek. Sakin. :)
(Kibarlık mode on.)

O zaman öyle yazın hocam. Kimse siz ne anlatıyor diye kafa yormaz.

Bilim Adamı : Efendim bu arkadaş bu cümlesinde ne demeye çalışmış ?

Edebiyatçı : Evet düşünelim hmmm.

20 dakika sonra

Bilim Adamı : Buldum !!!

Üstelemenin anlamı yok. Olacaksa oluyor zaten. Benim 2006'ta baya baya sevdiğimi belli ettiğim ama hiç yüz vermeyen bir arkadaşım vardı. Sonra olmadıysa olmaz diye saldım onu, başka iki kızla çıktım. Sene 2010 oldu, bu kızla tekrar karşılaştık ve 5 yıl çıktık.

1 ay sonra o arkadaşlık bozulacak. Şu an seninle, sen kırılma diye arkadaş kalıyor.

Bilgin olsun.

Bir dakika ya... Yani ya o da bende hoşlanacaktı ve birlikte olacaktık, ya da ben açıldım reddetti ve her şey bitti mi? Her türlü tek şansım mı vardı? Arkadaşlıkta yalan oldu yani?

Geri
Yukarı