Reddedildim

167b3225e4768a7cc96e6e42595e4f16.png

Sorun sende değil onda.
Onun kafası serserilere çalışıyor.

Efendi gibi adamlar var iken serserilere gidiyorlar sonra ağlıyorlar.
Dişi canlılar doğası gereği ortamın alfasına ilgi duyar tüm hayvan aleminde nerdeyse böyle. Şimdi biz de mi hayvanız lan zottirik ne diyon sen diyen olacak , bizim de bir zamanlar o canlılar kadardı gelişmişlik düzeyimiz ,benzer evrimsel süreçler yaşandı. Ortamın alfasına ilgi duymak kadar doğal bir şey yok. Eskiden bizim lisede çok kültürlü bir kız vardı yani salak felan değildi zekiydi gayet neyse bu kızın sonradan aşık olduğu kişiyi öğrendik lisenin abilik taslayan ortamcı kekosuydu

Dişi canlılar doğası gereği ortamın alfasına ilgi duyar tüm hayvan aleminde neredeyse böyle. Şimdi biz de mi hayvanız LAN zottirik ne diyorsun sen diyen olacak, bizim de bir zamanlar o canlılar kadardı gelişmişlik düzeyimiz, benzer evrimsel süreçler yaşandı. Ortamın alfasına ilgi duymak kadar doğal bir şey yok. Eskiden bizim lisede çok kültürlü bir kız vardı yani salak falan değildi zekiydi gayet neyse bu kızın sonradan aşık olduğu kişiyi öğrendik lisenin abilik taslayan ortamcı kekosuydu.
Sonra ağlıyorlar ama çünkü elin serserisi her haltı ediyor gerçi insanoğlu her haltı ediyor kimse melek değil. Onlar efendi olanların kendilerini koruyamayacaklarını zannediyor bana göre.

Çünkü bir kavga sırasında adam efendi konuşarak korumaya çalışır elin serserisi atar gider yaparak korkutarak bazı kızlarda yapma der bazıları öldüresiye döv der.

Merhaba, 4 aydır konuştuğum çok sevdiğim ve değer verdiğim bir kız vardı ve 10 gün kadar önce kendisine hediye bir kitap alıp arasına not, kendisi için çizdiğim bir resim koyup ona verdim teşekkür etti bana. Kız için şiir yazdım ve o şiirle açılmaya karar verdim, daha önce kimse için bir şiir yazmamıştım ama çok güzel olmuştu. Yakın zamanda şiiri verip açıldım ve reddetti, ben sevmiyorum arkadaş kalalım klişelerini söyledi ilk defa bir açılmıştım çok üzüldüm. Birkaç gündür sınıftaki serseri denebilecek ağzından küfür eksik olmayan sınıftakilere zorbalık yapan bir çocukla konuşuyor ve oldukça yakın gibiler. Canımı sıkıyor çünkü onda olup bende olmayan ne olabilir diyorum hiçbir saygısızlığımın olmadığını ve onu hiç üzmediğimi düşünüyorum. Her neyse uzun bir yazı oldu içimi dökmek istedim. Ha bir de bağlama öğrenmeye karar verdim unutup rahatlamak için.
Dostum bahsettiğin arkadaş şöyle bişey mi ? Eğer böyle bir tipse, bunların ikna kabiliyeti çok yüksek, 2 espiri , şebeklik yapıp bağlamıştır.
Şimdiki kızlar romantiklikten anlamıyor, Necip Fazıl olsan yine yemez. Şiir tutmaz yani
Onlara serseri olcan, popüler olcan.
Ben kendimden biliyorum, ben saygılı , efendi biriyim, romantik biriyim mesela, kardeşim ise benden küçük, küfürbaz, serseri gibi takılan, saçı diken bir tip. Bir kız buldu , yarın nişanı var kız herşeye " he " dedi. Lokum , püskevit ile nişan yapacak. Tipsiz veya suskun biri olsa anasını ağlatırlar, kıyafet al der, düğün salonu tut der, burnundan getirir. Sanki ondaki altın kaplama gibi, kız kaybetmemek için herşeye " he " dedi. Ben 30 yaşındayım ondan 3 yaş büyüğüm, sırf sosyal ve yakışıklı değilim diye evlenemedim. Malesef romantik olmak, efendi olmak yemiyor bu ülkede. 😕

Dosya Ekleri

• 54ceba48-9af4-4d94-82c5-de16ecba60f1.jpg
    54ceba48-9af4-4d94-82c5-de16ecba60f1.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 77
Boş ver gitsin kız yok mu sana terbiyeli çocuğu bırakıp küfürbaz keko çocuk ile konuşuyor reddetmesi iyi olmuş en azından öyle birini hayatına almadın.

Merhaba, 4 aydır konuştuğum çok sevdiğim ve değer verdiğim bir kız vardı ve 10 gün kadar önce kendisine hediye bir kitap alıp arasına not, kendisi için çizdiğim bir resim koyup ona verdim teşekkür etti bana. Kız için şiir yazdım ve o şiirle açılmaya karar verdim, daha önce kimse için bir şiir yazmamıştım ama çok güzel olmuştu. Yakın zamanda şiiri verip açıldım ve reddetti, ben sevmiyorum arkadaş kalalım klişelerini söyledi ilk defa bir açılmıştım çok üzüldüm. Birkaç gündür sınıftaki serseri denebilecek ağzından küfür eksik olmayan sınıftakilere zorbalık yapan bir çocukla konuşuyor ve oldukça yakın gibiler. Canımı sıkıyor çünkü onda olup bende olmayan ne olabilir diyorum hiçbir saygısızlığımın olmadığını ve onu hiç üzmediğimi düşünüyorum. Her neyse uzun bir yazı oldu içimi dökmek istedim. Ha bir de bağlama öğrenmeye karar verdim unutup rahatlamak için.

Kekolarla takılan bir kıza yürümeye değmezdi zaten dostum. Fazla takmamaya çalış bu olayı.

2 gün sonra o kız ağlayarak ayrılır o çocuktan. Sonra seni reddettiğine pişman olur. Takma kafana diyeceğim ancak bu işler öyle olmuyor. Hoşlandığın kişiden bir anda uzaklaşamazsın, kalp eksik hisseder. Ancak zamanla geçer. Kafanı dağıtmaya çalış, müzik dinle arkadaşlarınla dışarı çık.

Geri
Yukarı