Reddedildim

" Senden hoşlanıyorum " ile " seni istiyorum " arasındaki mantık farkı ne onu anlayamadım. İkisi de aynı şey değil mi sonuçta anlam olarak. Saçma geldi.

Bu arada bir de ha bire ağlıyorlar kadın katliamı oluyor diye, doğru kişiyi seçemiyorlar ki, nerede belalı tip var onlara gidiyorlar. Vallahi önceden kadın cinayeti olduğunda üzülüyordum, artık acımıyorum, özellikle genç kızlara, gebersinler! Kırdıkları kalplerin, reddettikleri yüreklerin hesabını versinler hem bu dünyada hem öbür tarafta.

Ben bunu genç bir kızın kendisine söyledim.
Dedim; serseri gibi herifleri seveceğinize efendi erkekleri sevin. Serserilerle yatacağınıza benimle yatın dedim, dalga geçti.

Dedi; hadi ya, serserileri seveceğimize seni mi seveceğiz gibi şeyler.

Böyleleri davulu hak ediyor.
Bir de kendini savunmaya çalışırlar.

Serserilerin koynunda yata yata daha çok ağlarlar.

Ama her insan aynı değildir bunu birine daha desem haklısın der, diğeri sanane der.

Merhaba, 4 aydır konuştuğum çok sevdiğim ve değer verdiğim bir kız vardı ve 10 gün kadar önce kendisine hediye bir kitap alıp arasına not, kendisi için çizdiğim bir resim koyup ona verdim teşekkür etti bana. Kız için şiir yazdım ve o şiirle açılmaya karar verdim, daha önce kimse için bir şiir yazmamıştım ama çok güzel olmuştu. Yakın zamanda şiiri verip açıldım ve reddetti, ben sevmiyorum arkadaş kalalım klişelerini söyledi ilk defa bir açılmıştım çok üzüldüm. Birkaç gündür sınıftaki serseri denebilecek ağzından küfür eksik olmayan sınıftakilere zorbalık yapan bir çocukla konuşuyor ve oldukça yakın gibiler. Canımı sıkıyor çünkü onda olup bende olmayan ne olabilir diyorum hiçbir saygısızlığımın olmadığını ve onu hiç üzmediğimi düşünüyorum. Her neyse uzun bir yazı oldu içimi dökmek istedim. Ha bir de bağlama öğrenmeye karar verdim unutup rahatlamak için.

Sevgili dostum;
Bence o kız senin değerini bilmiyor. Kendi kıymetini bil.

Birkaç gündür sınıftaki serseri denebilecek ağzından küfür eksik olmayan sınıftakilere zorbalık yapan bir çocukla konuşuyor ve oldukça yakın gibiler. Canımı sıkıyor çünkü onda olup bende olmayan ne olabilir diyorum hiçbir saygısızlığımın olmadığını ve onu hiç üzmediğimi düşünüyorum.

Çoğu kızın fıtratında var o. Ona yapacak bir şey yok.

Bu her şeye gülenleri anlamıyorum, futursuzca küfür edesim geliyor ama ondan sonra sakinleşiyorum. Yeni limanlara yelken açacaksın yapacak bir şey yok. Tepkileri doğru kullanın lütfen .😊

İnan bana kadınlar eşya olmayı seviyor, onlara iyi davranan erkeklere değil daha sert mizaçlı olanlara gidiyorlar. Sen ne kadar romantik olursan ol onlar doğları gereği onlara en çok güven veren ve yaşamlarını onların yanında daha iyi sürdürebileceklerini düşündükleri erkeklerin yanında olacaklar. Ben de reddedildim fakat geçmişe takılmıyorum. Hatta bundan ders çıkardım, şimdi giyimimden tut duruşuma kadar her şeyim değişti. Kadınlarla daha iyi konuşabiliyorum. Eskiden de ortalamanın üzerinde bir yüzüm olmasına rağmen kullanmayı bilmiyordum hatta ezik bir tip gibi karşı cinsle göz göze gelince kafamı çeviriyordum . Şimdi ise daha düzgün bir görüntüm var, kendime özgü bir kokum var, güzel bir diksiyonum var, spor yapıyorum, iyi bir bilgi birikimim var, genel kültürüm iyi, felsefe ile ilgileniyorum hatta belki ilerleyen zamanlarda buraya yazılarımı atarım. Sana tavsiyem ilk önce kendine önem ver; iyi giyin, güzel bir parfümüm olsun hatta yağ bazlı olanlardan alırsan kokusu hem uzun süre gitmiyor hem de su bazlı olanlara göre kadınların ilgisini daha fazla çekiyor, zararlı alışkanlıkların varsa bırak, sana yakışan bir saç modelin olsun, dik dur postürün düzgün olsun ve akıcı konuş. Ben bunları yaptığımda kızlar bana geliyordu.

Geri
Yukarı