Reddedildim

Bunu lehinize de kullanabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiye açılmaya çekiniyorsanız yakın arkadaşlarına durumdan üstü kapalı bahsedip -hoş kız, güzel, tatlı falan- karşı tarafa ulaşmasını sağlayabilirsiniz 😄

Zekice ama ben direk kıza ediyorum iltifatı bence öyle daha etkili :D

@İBEX_0709 erkek haklarını araştırırsan aslında mağdur olanın kadınlar değil de erkekler olduğunu görürsün. Bir de küçüklükten beri ilişkilere uzak biriydim. Herkesin sevgilisi var, benim de olmalı fikrine sahip olmadım hiç. "Unutamıyorum, onu hala çok seviyorum" gibi konulara denk geliyorum ve basıyorum kahkahayı. İnsanlar böyle olmasın diye tavsiye veriyorum.

Sizin hoşlanıp açılmanız ne kadar doğalsa, karşı tarafın da reddetmesi o kadar doğal.
Yakında toparlanırsınız ve çok kafaya takacak bir şey olmadığını anlarsınız.
Hayırlısı olsun.

Kızın hormonlar tavan yapmış kendisini duvardan duvara erkek arıyor sen karşısına şiirle gidiyorsun. Sonra vay efendim serseriyle konuşuyor. Bir kız seninle ilgileniyorsa gözlerinden bile anlarsın, basit bir şekilde hislerini söylersin sonra duruma göre şerbet verirsin. Şiir dediğin sana baktığında gözlerinin içi parlayan sevgiliye söylenir mutlu etmek için, 4 aydır tanıdığın rastgele bir kıza değil.

Kızın hormonlar tavan yapmış kendisini duvardan duvara erkek arıyor sen karşısına şiirle gidiyorsun. Sonra vay efendim serseriyle konuşuyor. Bir kız seninle ilgileniyorsa gözlerinden bile anlarsın, basit bir şekilde hislerini söylersin sonra duruma göre şerbet verirsin. Şiir dediğin sana baktığında gözlerinin içi parlayan sevgiliye söylenir mutlu etmek için, 4 aydır tanıdığın rastgele bir kıza değil.
erkek dediğin küfür edecek sigara içecek yatakta iyi olacak morukk 😎🤙

Geri
Yukarı