Reddit r/TurkeyJerky Sunucudan atılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erdem abi, seni seven birisi olmazsam bunu yazmazdım: Cidden psikoloğa gitmen lazım. Düzelirsen başta sana, hem bize, hem ailene yararın dokunur. En kısa sürede düzelmen dileğiyle...
Sıkıntı şu ki babam psikoloğa götürmek istemiyor beni ve bu konuda ısrarcı. İlla diyor ki ilahi şifacı diyor. Babam beni bi' ara şifacıya götürdü. Adam yat dedi yatmak zorunda kaldım. Sonra alnımı dokundu durdu sonra kalp çakrası dedi, taç çakrası dedi, ayak çakrası mı ne ise artık öyle dokundu durdu. Sonra eline 2 tane demir çubuk aldı ve önümde tuttu, o çubuklar başta çarpraz oldu. Sonra bana tekrar dokunup bekledi, sonra çubukları çarpraz olmadı ve sonra seans bitti dedi. Ardından, babamada aynısını yaptı babamda istedi nedense. Ben istemedim, baba zoruyla gittim zatende. Babamda seans aldı. Toplam 1000 TL para harcadı. Şimdide beni başka bir şifacıya götürmeyi düşünüyor. Elimden ne gelirki? Şifacı dediğim adam bu adam. Merdiven altı diye tabir edilen haber kanalında yayınlanmış. Zaten o şifacı seansından itibaren, bende kalıcı yorgunluk gibi belirtiler başladı ve geçmedi. Adam hiç iyi şeylerle uğraşmıyor orası kesin. Büyü gibi kötü şeylerle uğraşıyor ve para alıyor birde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şifacıların kendine hayrı olsaydı o işi yapmazlardı zaten. Eğer bu gerçekse güzel tokatlamış sizi.
Gerçek. Ayrıca hem maddi, hem manevi olarak tokatladılar bizi sanırım. Manevi olarak tokat ise, sanırım bize büyü yapıldı. Zaten seanstan itibaren göz altlarımda belirgin çöküşler başlamıştı. Babamda dahada belirginleşmiş. Babamdada aynı yan etkiler oldu. Kalıcı yorgunluk gibi. Adam ne halt yedi hiçbir fikrim yok.

Bence Technopat'ın da ''Reddit''ten farkı yok. Tek fark kuralların olması. O yüzden insanlar bu kadar kasıyor. Kuralları sadace bir günlüğüne kaldırsınlar. Ama bütün kuralları küfür falan da serbest olsun. O gün gör Technopat'ı, insanları. Deli gibi küfür yerdin, Erdem. Bence senin deyiminle böyle ''dark ortamlara'' girme. Technopat'ta ışıgın altında güvende kal. Kurallar bizi korusun, amen. 🤣

Bence Technopat'ın da ''Reddit''ten farkı yok. Tek fark kuralların olması. O yüzden insanlar bu kadar kasıyor. Kuralları sadace bir günlüğüne kaldırsınlar. Ama bütün kuralları küfür falan da serbest olsun. O gün gör Technopat'ı, insanları. Deli gibi küfür yerdin, Erdem. Bence senin deyiminle böyle ''dark ortamlara'' girme. Technopat'ta ışıgın altında güvende kal. Kurallar bizi korusun, amen. 🤣
Kuralları sevdim.

Erdem sen şarkı söylerdin önceden, neden bıraktın? Oyun oynardın, Discord sunucun falan vardı hatta bi' ara?

Erdem sen şarkı söylerdin önceden, neden bıraktın? Oyun oynardın, Discord sunucun falan vardı hatta bi' ara?
1 Senedir boğaz reflüsü ve çeşitli nedenlerden dolayı sesimde hasar vardı. Şuan hasar ciddi boyutlara geldi ve konuşurken bile ses kaslarım rahat titremiyor bile. Azıcık "Aaa" desem matkap gibi çivili bir cızırtı çıkıyor. Sesimi kaybetmekten korktuğum için, ara vermek istedim. Zaten laptopumun ses kartı 8 aydır bozuk çalışmıyor. Hoperlördende ses vermiyor, kulaklıktanda. Müzik işi konusunda ise ses kayıtlarımı telefon mikrofonuyla yapardım, artık onuda yapamam. Samsung Galaxy S8 telefonumun Android işletim sistemi çöktü, boot loop yapıyor. Odin ile yeni sistem kurayim desem, şarj soketi bozuk yani yapamam. Servise gitmesi zaman alacak. Ve şifacının üzerimde bıraktığı olumsuz etkilerin hala geçmemesi yüzündende iyice strese girdim. Aradan 1 sene geçti neredeyse.

Senin şu teknoloji şanssızlığın... Oyun da mı oynamıyorsun artık, birkaç kere girdim buradaki adımla sunucuna da hiç mesaj yoktu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı