Reddit r/TurkeyJerky Sunucudan atılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne ya bu, saçma sapan konuşmuşsun bir de gelip burada ağlıyorsun. Gerçekten de karşı taraf haklı, sen kimsin ki sana kuru kuruya saygı duymak zorunda olsun? Ya da neden sana öğüt vermek gibi bir mecburiyeti olsun. Bu nasıl dar bir bakıl açısıdır, umarım mağarandan çıkabilirsin yakın gelecekte. :)

Yaptığın her şey de neden psikolojim bozuk cümlesinin arkasına sığınıyorsun?🤔

Ben sana tavsiye verdim. Git iş bul çalış ve kazandığın parayı istediğin şeylere harca.

İleride ne yapmayı düşünüyorsun? Fiziksel olarak gençlik dönemin bittiğinde? Yaşlandığında ne yapmak istiyorsun? @Erdem Alsırt

Bazıları övmüş bazıları sövmüş. Ama burada -bence- haklı oldukları şey her şey için tek bir cümlenin arkasına sığınman @Autistic Boy.
Yaptığın her şey de neden psikolojim bozuk cümlesinin arkasına sığınıyorsun?
Tüm konuyu bu cümle özetler nitelikte.

Bu arkadaşın sorunu tembellik. O kadar tembel ki, "Psikolojim Bozuk" diyerek kendini bile kandırıyor. Yukarıda arkadaşın dediği gibi annen ve baban öldüğünde ne yapacaksın? Ben sana söyleyeyim. Eviniz yoksa, evin kirasını ödeyemeyeceksin. Kirayı geçtim elektrik, su, doğalgaz gibi ihtiyaçlar var. Faturalarını ödeyemeyeceksin. Hani yiyemediğin "lüks" peynirler var ya. Onları düşüneceğine bunları düşünsen bence yararına olur.

Bugün Reddit'teki r/JerkyTurkey grubundan banlandım. Reddit'i şikayet edeceğimi söyledim BTK'ya. Aslında etmedimde ama işte... Korktular ve ban attılar. :D
1565288499496.png

Yahu, ne yaşadın da balkondan atlarım intihar ederim diyorsun? Tek derdiniz, derdinizin olmaması. Ev geçindirmek gibi bir derdin mi var, aç mısın açıkta mısın? Asıl derdi olanlar bile "Benim psikolojim bozuk." demiyor. Bir insan evde bilgisayarın başında oturursa elbette iyi olmaz. Asıl hayat dışarda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı