Reddit r/TurkeyJerky Sunucudan atılmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Senin şu teknoloji şanssızlığın... Oyun da mı oynamıyorsun artık, birkaç kere girdim buradaki adımla sunucuna da hiç mesaj yoktu?
Laptopumda AMD R9 M265X 2 GB GDDR5 ekran kartı vardı. Bunun masaüstü karşılığı AMD R7 250 oluyor. Mobilde ise karşılığı AMD Mobility HD 8850M denilebilir. 2014 Üretimi AMD'nin orta seviye bir kartıydı. İyi bir karttı fakat öldü. Intel HD Graphics 4600 ile de çoğu oyun oynanmıyor. Minecraft desen sıkar. Yayın yapmak için iyi bir Upload hızı verilmiyor. ADSL2+ Hattım var ve bu hat normalde 1 Mbps Upload desteklerken, saçma bir şekilde Türk Telekom bana 0.66 Mbps kısıtlı Upload veriyor. Zaten altyapı ADSL iken, ne gerek var Upload hızını limitli vermeye diye düşündürtüyor. Önümde birçok engel var. Kaliteli yayın yapamıyorum bile. Hiçbirşey yapamıyorum. Telefonumda gitti güme. Elimde tek çalışan cihaz şuan laptop. O da giderse, internete bağlanabileceğim hiçbir cihaz kalmayacak. Ondan sonra belki kafayı yiyip, kendimi balkondan ciddi ciddi atıp intihara girişebilirim. Emin değilim ama her sene ruh sağlığım git gide düşüyor. Birgün delirme seviyelerine ulaştığımda, gerçekten böyle birşeyi hiç düşünmeden yapma ihtimalimin olduğunu düşünüyorum. Troll değilim, hele böyle psikolojik sorunları olan biri iken, troll olabilmem mümkün değil. Trollük zeka işi ve enerji ister. Zaten insanları trolleyecek bir kişiliğim dahi yok.
Senin şu teknoloji şanssızlığın... Oyun da mı oynamıyorsun artık, birkaç kere girdim buradaki adımla sunucuna da hiç mesaj yoktu?
Ayrıca laptopumdan ses gelmediği için, videolarımı ses olmadan izliyorum. İzlerkende hiçbirşey anlayamıyorum artık.

Doktora gittin mi peki hiç? En son ne zaman bi' arkadaşınla dertleştin?

Peki yöneticiler ve moderatörler dışında kimle sesli konuşsan rahatlarsın bu forumdan? Arkadaş bulacağım sana buradan. Ben de konuşabilirim seninle yarın istersen. Discord olur, TS olur, farketmez. Kendi sorununu çözmek için yüz kişiyi dert sahibi ediyorsun.

Peki yöneticiler ve moderatörler dışında kimle sesli konuşsan rahatlarsın bu forumdan? Arkadaş bulacağım sana buradan. Ben de konuşabilirim seninle yarın istersen. Discord olur, TS olur, farketmez. Kendi sorununu çözmek için yüz kişiyi dert sahibi ediyorsun.
Çok sevdiğim biri var o da Recep Baltaş ve Handsome Reis birde bana YouTube'dan hayran olan adını unuttuğum biri var. Hatta bu forumda konular açardı, benim hakkımda.

Reddit zaten öyle bir ortam. Sırf goygoy olsun. Ben de, geçen ki konuda sen birine "normie" deyince böyle reddit'te çok takılan biri falan sanmıştım.

Eminim buradaki insanların çoğu kalbini kırmamaya çalışıyor @Autistic Boy. Reddit'te de buradaki gibi davrandığın için onlar bizim gibi tolerans göstermediler. Senden tek isteğim, kendine bak ve bir şeyleri değiştir artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı