Redmi Note 10S Oyunda Isınıp Kasıyor

Muzmuhabbetkusu

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Selam,

Öncelikle telefonum Xiaomi Redmi Note 10s ocak ayında aldım telefonu, ilk aylar PUBG oynarken telefon hiç kasmıyordu sadece ısınıyordu ve rahatsız etmeyecek şekilde az drop yiyordu, oyunu sildim ara verdim bu hafta yine yükledim oyunu girdim oyuna girer girmez takılmalar başladı, aldırış etmedim ama oyunun ortalarında azıcık çatışma olsun ateş gibi ısınıyor (+51 derece) ve bir anda telefona müdahale edemez hale geliyorum yaklaşık 3-4 saniye aynı zamanda 2 hoparlörden de dıt dıt sesi gelmeye başlıyor. Telefonu MIUI 13.0.1 sürümüne güncelledikten sonra oldu bunlar nasıl çözerim? (Telefona baktım işlemci boşta 43-44 derece arası çalışıyor normal mi?)

Arkadaşlar selam,

Öncelikle telefonum Xiaomi Redmi Note 10s ocak ayında aldım telefonu, ilk aylar PUBG oynarken telefon hiç kasmıyordu sadece ısınıyordu ve rahatsız etmeyecek şekilde az drop yiyordu, oyunu sildim ara verdim bu hafta yine yükledim oyunu girdim oyuna girer girmez takılmalar başladı, aldırış etmedim ama oyunun ortalarında azıcık çatışma olsun ateş gibi ısınıyor (+51 derece) ve bir anda telefona müdahale edemez hale geliyorum yaklaşık 3-4 saniye aynı zamanda 2 hoparlörden de dıt dıt sesi gelmeye başlıyor. Telefonu MIUI 13.0.1 sürümüne güncelledikten sonra oldu bunlar nasıl çözerim? (telefona baktım işlemci boşta 43-44 derece arası çalışıyor normal mi?)

Aynı telefona bende sahibim oyunlarda aynı sorun bende de mevcut fakat telefon boşta 43 normal değil.

Hocam bende de aynı sorun var MIUI 13 globali alt sürüme düşürmem tavsiye ediliyor deneyeceğim başka çözüm yok bende de hoparlörden cızırtı sesi gelip bir kaç saniye drop yapıyor. Şu an havalar biraz soğudu bir kaç dakika sorunsuz oynuyorum ama yaz aylarında ben bu telefonu nasıl kullanırım hiç bilmiyorum.

Geri
Yukarı