Redmi Note 8 Mi Flash ile ROM attıktan sonra kapandı açılmıyor

Elbette. Onlar ROM'ları ve çeşitli cihaz yazılımları kullanarak artık kolaylıkla bu sorunların üstesinden geliyorlar. Güvenilir birine götürün. Aksi halde IMEI'nizden de olabilirsiniz.

En kısa sürede götüreceğim teşekkür ederim yardımınız için Cihaz'ı alalı 5 ay bile olmadı bir daha açılmayacak şekilde bozulduysa yazık olur cidden.

En kısa sürede götüreceğim teşekkür ederim yardımınız için Cihaz'ı alalı 5 ay bile olmadı bir daha açılmayacak şekilde bozulduysa yazık olur cidden.
5 ay olmadıysa o cihaz garantili demektir. Telefoncuya götürüp yaptırmaya çalıştığın zaman garanti dışı kalabilir cihazın. Sana tavsiyem Mi Türkiye inceleyip garanti şartlarını okuman olacak Xiaomi Turkey bildiğim kadarı ile servisine götürdüğünüz zaman yazılım için garanti dışı kalmıyor ve/ya ücret alınmıyor(du)!

Olur ama cahil bir telefoncuya götürürseniz cihazı gerçekten çöp durumuna getirir.

Bende ondan korkuyorum şahsen ben bir telefoncu olmamama rağmen onlardan daha çok bilgiye sahibim şu miCloud için gittiğimde ise adam ın dediği şey Xiaomi'nin sayfasına gir şifreni gir olur dedi ya kardeşim onu biliyoruz zaten o şekilde sorunum çözülse o telenculara gider miyim? yani dediğinizde çok haklısınız daha beter etme şansları bile var
5 ay olmadıysa o cihaz garantili demektir. Telefoncuya götürüp yaptırmaya çalıştığın zaman garanti dışı kalabilir cihazın. Sana tavsiyem Mi Türkiye inceleyip garanti şartlarını okuman olacak Xiaomi Turkey bildiğim kadarı ile servisine götürdüğünüz zaman yazılım için garanti dışı kalmıyor ve/ya ücret alınmıyor(du)!

Evet garantisi hala var ama ben benim yaptığım işlemlerin garanti dışı olacağını düşündüm sistemi falan sildim istemsizce ondan sonra ROM flash vs attım.

Evet garantisi hala var ama ben benim yaptığım işlemlerin garanti dışı olacağını düşündüm sistemi falan sildim istemsizce ondan sonra ROM flash vs attım.
ROM yüklemesini mi üzerinden gerçekleştirdiysen içeriği zaten söylediğin gibi yüklüyor. Önce formatlıyor daha sonra kurulum gerçekleştiriyor. Bu normal bir şey! Size tavsiyem lütfen cihazı yetkili servisine gönderin. veya yakınlarda servisi varsa oraya götürün.

ROM yüklemesini mi üzerinden gerçekleştirdiysen içeriği zaten söylediğin gibi yüklüyor. Önce formatlıyor daha sonra kurulum gerçekleştiriyor. Bu normal bir şey! Size tavsiyem lütfen cihazı yetkili servisine gönderin. Veya yakınlarda servisi varsa oraya götürün.

İlk olarak yetkili servise göndereceğim en sağlıklısı bu olacak umarım düzelir olmazsa bu konuda bilgisi olan bir telefoncuya götüreceğim maalesef.

Geri
Yukarı