Redmi Note 8 ROM yüklerken kapandı ve açılmıyor

mehmetkara12345

Centipat
Arkadaşlar merhaba telefonum Redmi Note 8 telefona ROM yüklerken birden kapandı bir daha açılmadı şarj almıyor idi.
Birkaç gün sonra şarj almaya başladı ancak ekrana görüntü gelmiyordu telefonu telefoncuya verdiğimizde.
Ekranı değiştirdiklerini ancak işe yaramadığını söylediler telefon şarj alıyordu ancak görüntü gelmiyordu 4-5 adet telefoncuya verdik.
Ancak hiçbiri sorunun ne olduğunu bulamadı ROM atmayı denedim.
İşe yaramadı var mıdır bir çözümü yardımlarınızı bekliyorum :(

Kanka eğer telefoncu yapamamışsa garantisi varsa garantiye ver yok sa da bb de bence.
garantisi yok yurtdışı

Cihazınızın arkası açılacak, test point noktalarına dokundurularak edl moduna alınacak ve edl modunda stok ROM atılacak.
denedim ancak stock rom custom rom tam bilmiyorum ama galiba ben custom rom attım bir youtube kanalından aldığım miui 13 romunu yükledim

Cihazınızın arkası açılacak, test point noktalarına dokundurularak edl moduna alınacak ve edl modunda stok ROM atılacak.
redmi note 8 için en son sürüm stock romu nereden indirebilirim ?

Son düzenleme:
Garantisi yok yurt dışı.

Denedim ancak stock ROM Custom ROM tam bilmiyorum ama galiba ben Custom ROM attım bir YouTube kanalından aldığım MIUI 13 ROM'unu yükledim.

Redmi Note 8 için en son sürüm stock ROM'u nereden indirebilirim?

Telefonun arka kapağını açıp edl moda alıp yazılım yüklenmesi gerekiyor. Bu işlem için profesyonel bir araç veya yetkili hesap gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı