Redragon K586-PRO Brahma İncelemesi

Evet hocam Aliexpress'ten alacağım. Onu unutmuştum zaten hatırlattığınız için sağ olun.
Switch'in içi ekte hocam.Çalışma sistemi basitçe iki sensör arasına inen plastiğin ışığı engellemesi. Tornavida sokarak da tuşu çalıştırabiliyoruz.
Hocam dediğim gibi bunu normal blue gibi düşünmeyin. Kailh BOX Pale Blue'dan farksız sesi. Yumuşak tatminkar ama kafa ağrıtmayan bir clicki var. Outemu bluelara göre çok çok daha sessiz diyebilirim. Hatta cherry bluedan da daha sessiz. Belki Kailh Navye daha yakındır ancak tonu kesinlikle Pale Blue gibi.

Dosya Ekleri

• IMG_20210121_085054.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
@Quanic hocam yay sesi geliyomu tuşlardan?
Hiçbirinde en ufak yay sesi yok hocam. Numlockda var bir tek onda da tuşun dibine girip aşırı sert basıp kulağımı dayarsam duyuyorum. Onun dışında en ufak bir yay sesi yok. numlock da zamanla geçecektir.
Klavyeyle ilgili tek problemim G tuşlarına uygulamadan makro atanamaması ve klavye üzerinden yaptığımde ışığının sabit yeşil kalması. Tamam makro atayayım ama rengi değişmesin ya. Klavye üzerinden MS değeri girerek bile marko kaydedebiliyormuşuz. Kullanım kılavuzu baya işe yaradı. Ancak markolu tuş inatla yeşil yanıyor. Ne gerek var yani bırak kendini RGBnin akışına bozma göz zevkimi

Olsun o kadarda hocam :d klavye şubedeymiş gidip alcam şimdi. Yorumlar gözümü korkuttu yok outemularda dayanılmaz yay sesi var vs belki red switch oldugu için daha çok duyuluyodur gk500 de

Olsun o kadarda hocam :d klavye şubedeymiş gidip alcam şimdi. Yorumlar gözümü korkuttu yok outemularda dayanılmaz yay sesi var vs belki red switch oldugu için daha çok duyuluyodur gk500 de
Hayırlı olsun hocam yay sesini test edersiniz. Yay sesi redde biraz oluyor ancak bir hafta. Ardından baya azalıyor ki azalmazsa değişim talep edebilirsiniz. Rahatsız ederse çekinmeyin iade edin. Eski CK104ümde aşırı bir çınlama vardı ve nasıl olduğunu biliyorum aşağı yukarı. Ancak bu klavyemde Corsairdan bile az çınlama var. Hiç duymuyorum çoğu tuşta. Spacede olması gerektiği kadar var ki bu gayet normal. Biraz da sert basıyorum ben spacele el alışkanlığı. Bir tek numlock abartı onu da zaten aktif kullanma gibi düşüncem yok kalsın öyle. Space sesindekinin ben tamemen biteceğini düşünüyorum şahsen. Yoğun ve bu kullanımla çok uzun süre yay sesi kalmayacaktır. Dediğim gibi incelemenizi bekliyorum. Klavyenin pişman etmeyeceğine eminim. En kötü ihtimalle bilek desteğini çıkarıp kullanırsınız. Ben kendi tercihimden memnunum. Ayarlayabilirsem telden youtubea bir ses testi atacağim ama pek doğru sonuç kaydedemedim.
Ses testi isteyenler olmuştu buyrun efendim. 90WPM yazı testi de dahil @adnan.mihci @Eufrat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://soundcloud.com/quanic-371697691%2Fredragon-k586-pro-brahma

Son düzenleme:
@Quanic hocam maalesef klavye hayal kırıklıgına ugrattı biraz. sağ üstteki herhangi bir tuşa basınca klavyenin sol altı havaya kalıyor nasıl böyle bir şey olabiliyor anlamadım şaka gibi.

@Quanic hocam maalesef klavye hayal kırıklıgına ugrattı biraz. sağ üstteki herhangi bir tuşa basınca klavyenin sol altı havaya kalıyor nasıl böyle bir şey olabiliyor anlamadım şaka gibi.
Hocam bu nasıl mümkün olabiliyor? İncelemelerde hiç böyle bir şey yoktu. Zeminin düz olduğuna emin misiniz?

Hocam bu nasıl mümkün olabiliyor? İncelemelerde hiç böyle bir şey yoktu. Zeminin düz olduğuna emin misiniz?
zemin düz hocam. cidden çok garip. farklı zeminlerde denicem olmadı iade edicem mecburen
edit: farklı zeminlerde denedim yine aynı şey oluyor yarın iade edicem ürünü sinerjiyle iletişime geçip.

Son düzenleme:
Hocam merhaba. İncelemeniz gerçekten çok işime yaradı teşekkürler. Bir sorum var. Acaba optik gateron Switch'le değiştirebiliyor muyum üzerindeki Switch'leri? Farklı marka sorun oluşturur mu yani?

Hocam merhaba. İncelemeniz gerçekten çok işime yaradı teşekkürler. Bir sorum var. Acaba optik gateron Switch'le değiştirebiliyor muyum üzerindeki Switch'leri? Farklı marka sorun oluşturur mu yani?
Hot-Swappable Outemu’lar sadece Outemu ile değiştirilebiliyormuş. Başka markalarla uyumlu değillermiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…