Redragon K586-PRO Brahma İncelemesi

FN+Rec basıp macro atayacağınız tuşa bir kez basıyosunuz. Hepsi yanıp sönüyor. Ardından kaydınızı yapıp rec tuşuna basarak sonlandırıyorsunuz hocam.
dediğinizi yaptım fakat uyarı ışıklarında yanma durumu olmadı. Fn+Mr duşuna bastığımda ise uyarı ışıkları yanıyor sanırım benim rec tuşunda bir problem var. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim hocam

klavyenin sağ üstündeki tuşlar yanıp sönüyor arkadaşlar. Birde REC tuşu yanıyor. Nasıl durdurabilirim bu ışıkları ?

klavyenin sağ üstündeki tuşlar yanıp sönüyor arkadaşlar. Birde REC tuşu yanıyor. Nasıl durdurabilirim bu ışıkları ?
Hocam kullanma kılavuzunu atmış miydiniz? Onda tüm kombinasyonlar yazar.

Hocam selamlar. Bu klavye ve herhangi bir fare, 70*30 mousepadle rahat kullanılır mı? Sizin mousepad boyutunuz kaç?

Hocam selamlar. Bu klavye ve herhangi bir fare, 70*30 mousepadle rahat kullanılır mı? Sizin mousepad boyutunuz kaç?
80*30 sanırım hocam. Ben rahat rahat kullanıyorum. Fazla bile yer kalıyor. Siz de çok rahat kullanabilirsiniz klavyeyi biraz daha kenara çekerek.

Bu klavye şuan alınır mı? 1100 TL civarı fiyati var. İleride brown switch ile değiştiririm diye düşünüyordum ama outemi switchlerle değişiyor sadece anlaşılan. Switch değişimi kolay mı almali mıyım sizce?

Dostum aynı klavyeyi bende 480 TL civarlarına almıştım. Switch değiştirme olayı nasıl oluyor bunlarda?

Hocam Switch değişimi kolay ancak sadece optiklerle değişiyor marka fark etmez. 1100 TL ben vermezdim.

Dostum aynı klavyeyi bende 480 TL civarlarına almıştım. Switch değiştirme olayı nasıl oluyor bunlarda?

Hocam elinizde optik Switch varsa aparat ile çekip çıkarıyorsunuz sonra yenisini oturtuyorsunuz ancak piyasada çok optik Switch bulunmuyor.

Bende klavye bakıyorum Switch değiştirilemiyor diye

Şu an bu cihazı 1260 liraya buldum, K852 Surara ise 754 lira.

Hangisini seçmek iyi olur ? Bir de Surara da medya tuşları yok. FN ile kullanıla F tuşları var fakat FNlock var mıdır ? Eğer yoksa benim için kötü olur medya tuşları olan bir klavyeye bakacağım. Brahma 'da bu fiyata değmez derseniz alternatif ne alınabilir. ?

En azından ses açma kısma tuşları olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…