Redragon K617 Fizz alınır mı?

KKaanN2

Centipat
Daha fazla  
Klavye alacaktım Magic Refiner MK25 modelini alacaktım fakat sonradan bu klavyeyi gördüm. Herkes Redragon markasını öneriyordu ve böyle bir klavyesini buldum kaliteli midir sağlam mıdır ve kronik bir problemi var mıdır emin olamadım. Bir bilgisi olan varsa yazabilir mi?

K617 Fizz'i 1 aydır kullanıyorum. Herhangi bir sorun göremedim. Plastik kasa olması sizi korkutmasın. Gerçekten malzeme kalitesi ele alınca kendini belli ediyor (yanlış değilsem MK25'in tuşları transparan değil).

K617 hotswap yapılabilen bir klavye. Yani kendiniz gidip farklı herhangi bir marka Switch takabilirsiniz. Söküp takmak için ekipmanlar kutusunda var.

Son düzenleyen: Moderatör:
K617 Fizz'i 1 aydır kullanıyorum. Herhangi bir sorun göremedim. Plastik kasa olması sizi korkutmasın. Gerçekten malzeme kalitesi ele alınca kendini belli ediyor (yanlış değilsem MK25'in tuşları transparan değil).

K617 hotswap yapılabilen bir klavye. Yani kendiniz gidip farklı herhangi bir marka Switch takabilirsiniz. Söküp takmak için ekipmanlar kutusunda var.
K617 Aliexpress olduğu için benim için sıkıntıydı biraz ve amazondan Redragon K631 Pro yu buldum onu almayı düşünüyorum umarım bir sıkıntısı yoktur.

K617 Fizz'i 1 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun göremedim plastik kasa olması sizi korkutmasın gerçekten malzeme kalitesi ele alınca kendini belli ediyor(yanlış değilsem MK25'in tuşları transparan değil)

K617 hotswap yapılabilen bir klavye yani kendiniz gidip farklı herhangi bir marka Switch takabilirsiniz söküp takmak için ekipmanlar kutusunda var.

Hocam aldığın fiyatı söyler misin bir de aldığın yerden link atabilirsen iyi olur iyi akşamlar.

Hocam kusuruma bakmayın geç gördüm k617 aldigim yerde artik satilmiyor stoğu yok ama aliexpress veya bulursaniz bangooddan falan alabilirsiniz

K631 sağlam klavyedir pişman olmazsiniz

Hocam geldi mi klavye memnun musun? Aliexpress'e güvenmiyorum ben ya

Birde Link atar mısın aldığın mağazanın
Hocam kusura bakma bayadır girmiyorum görmedim klavyeden memnunum gayet iyi ama ben 700 e almıştım şuan 1100 tl olmuş haberin olsun gerçekten çok özür dilerim

Hocam kusura bakma bayadır girmiyorum görmedim klavyeden memnunum gayet iyi ama ben 700 e almıştım şuan 1100 tl olmuş haberin olsun gerçekten çok özür dilerim
Eyvallah hocam, sorun değil bir şey olmaz.

Hocam kusura bakma bayağıdır girmiyorum görmedim klavyeden memnunum gayet iyi ama ben 700'e almıştım şu an 1100 TL olmuş haberin olsun gerçekten çok özür dilerim

Hocam öneriyor musunuz? Yay sesi geliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı