Reenkarnasyon gerçek olabilir mi?

goodplayer3

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar reenkarnasyon ruhun sürekli olarak tekrar bedenlendiğini söyler. Sizce bu olabilir mi? Çünkü bende bazı şeyler hatırlıyorum yapmadığım şeyler ama yapmışım gibi. Psikolojikte olabilir bu tabii pek iyi değil zaten psikolojim. Sanki önceki hayatımı mı hatırlıyorum. Amerika'da yaşayan bir arkadaşım var kendisi İtalya'lı ondan öğrenmiştim bunu hiç de mantıksız gelmiyor aslında.

Ben Müslüman olduğum için bu form kaldıramıyor bu tarz konulardaki yorumlara, ben inanmıyorum reenkarnasyona yorumu dalga amaçlı attım ilk yorumu.

Bu konu hakkında konu acacaktim baktım açılmış. Dün gece rüyamda hiç görmediğim insanlar gördüm etrafımda aile gibiydi. Sanki daha önce yaşamış gibiydim. Çok tuhaf geliyor gerçekten. Ama İslam dinine inancımıza göre reankarnasyon yok.

Bu konu hakkında konu acacaktim baktım açılmış. Dün gece rüyamda hiç görmediğim insanlar gördüm etrafımda aile gibiydi. Sanki daha önce yaşamış gibiydim. Çok tuhaf geliyor gerçekten. Ama İslam dinine inancımıza göre reankarnasyon yok.

Hocam bende aynısını çok yaşadım. Rüyamda tanımadığım adamlar gördüm. Bizim dinimizde yok ama bunun gerçek olma olasılığıda yüksek.

Hocam bu söylenen haberler yalan mı? Yani Tanrı isterse yapamıyacağı bir şey yoktur ama reenkarnasyon İslam'da yok tabii. GeçmiÅ Hayatında Ãlüp Yeniden Bu Dünyada DirildiÄini Anlatan Ä°nsanların Tüyler Ãrperten Hikayeleri
Bu hikayeler tamamen kolpa. Attığın siteden aldığım aşağıdaki fotoğrafta dalga bile geçilmiş bu saçma düşünceyle
1709922255977.png

Yeni konular

Geri
Yukarı