Reenkarnasyona inanıyor musunuz?

Daha fazla  
Lütfen geniş düşünün farklı fizik kurallarının bulunduğu farklı bir yaşam formunun olduğu gezegende var olabilmek gibi. Sizce böyle bir şey mümkün olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güne güzel bir video bıraktınız elinize sağlık.:)

Dini acidan bakarsak reenkarnasyon diye bir sey yok. Ruh bedeni terk eder ve baska bir bedene de giremez.

Ancak dusundugumuz zaman... Bilmiyorum ama pek mumkun gelmiyor bana. Ama astral seyahat diye bir seyin var olduguna inaniyorum.

Ama olsa nasil olurdu acaba... Oluyorsun ama olmuyormus gibi baska bir bedenden hayatini kaldigin yerden surdurebiliyorsun felan... :D

Son düzenleme:
Astral seyahat gibi buna da inanmıyorum. Dini olarak bakarsak ruh bedeni terk eder arkadaşın dediği gibi. Geniş düşünmek lazım.

Materyalist düşünüyorum. Biz sadece maddeden oluşan varlıklarız. Ruh diye bir kavram yok. Bizi diğer canlılardan ayıran bilinç denen kavram sadece biyolojik bir şey ruh ile alakası yok. Ve evet sorunun cevabına gelirsek Reenkarnasyon denen şey yok. (Benim düşüncelerim)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı