Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Kesin bir şey demek yanlış olur, o bilgi ne kadar doğrudur ben de bilmiyorum. Sonuçta bilgisayardan bilgisayara değişebiliyor.

Sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ama.

Hocam yeni konu açmak istemedim bildirim görünsün diye buradan yazıyorum :)

ASUS ROG STRIX Z390-E anakartım var. Arctis7 kullanıyordum ama rahat edemedim baş ağrısı yapıyor ve sestende memnun degildim. (wireless kullanıyorum kablolu kullanmadım wireless halinden memnun değildim)

Biraz araştırdım CM almayı öneriyorsunuz ama ben CM'le aram iyi degil kullanmak asla istemiyorum. Benim bir topladığım bilgisayarı mahvetti maalesef sıvı soğutması yüzünden o günden beri asla almam.

Beklentim kulaklıktan müzik degil sinema degil zaten kendi sistemim var evimde TV'mde falan gerek yok. Tek istediğim oyunlarda Warzone örneğiyle footsteps i ve yönüyle duymak. Wireless beklentimde yok çok aşırı bir faydasını görmedim.

2-3 seçenek baktım. GsP300 ve 350 öneriyorsunuz ama bu footsteps olayını onlarda alabiliyor muyum Surround olarak. Anakartımı yazmıştım yeterli olur mu? Bir de HyperX Cloud Alpha s e baktım. Oda güzel gibi Reddit'te incelediğim de pek kötü yorum görmedim.

Bütçe olarak 1000-1500 lira belirledim. Çok iyi diceğiniz olursa arttırabilirim (bu gsp500 falanda olabilir çok fark derseniz mesela) Bir de ASUS kulaklık denedim hiç rahat edemedim. Kafamdaki markalar HyperX Sennheiser ve bilmediğim markalarda olabilir. (Beyerdynamic AKG gibi) önerebileceğiniz Gaming amaclı footsteps amaçlı ne var acaba?

Teşekkürler şimdiden ilginiz için.

Outlet ürün ama arayıp sorabilirsiniz, büyük ihtimalle iade edilmiş:

En iyisi MH752 ama duruma bağlı olarak GSP 300'de alınır.

Sizce Sennheiser Game One mı alınmalı yoksa HyperX Cloud orbit mi?

@Cooler Master Türkiye stoklar ne zaman yenilenecek? :D

Hocam artık sizi kulaklık öneri konularında göremiyoruz. :( Sıkıldınız mı?

Merhaba, hayır özellikle yapmıyorum. Çünkü hiç bir farklı firma kötülemeden veya kendi ürünümüzü övmeden yapmış olduğumuz "sadece öneri" tavsiyeleri bazı kendini bilmez kullanıcılar tarafından kötüleniyor ve firma imajımızı zedelemeye çalışıyorlar.

Sizce Sennheiser Game One mı alınmalı yoksa HyperX Cloud orbit mi?
Şahsen Game One alırdım, kablosuz bir kulaklığa o kadar verilmez. Verilse Penrose olmalı.

Hem kablolu tercih edebiliyorsan daha iyi olur.

Teşekkürler şimdiden ilginiz için.
GSP 300 gayet iyi bir seçim, zaten bu bütçede oyun için en ideal olan kulaklıklardan.

GSP350'nin ses kartı hiçbir işine yaramaz, ses ve mikrofon kalitesini daha kötü yapar.

Şahsen Game One alırdım, kablosuz bir kulaklığa o kadar verilmez. Verilse penrose olmalı.

Hem kablolu tercih edebiliyorsan daha iyi olur.

GSP 300 gayet iyi bir seçim, zaten bu bütçede oyun için en ideal olan kulaklıklardan.

Gsp350'nin ses kartı hiçbir işine yaramaz, ses ve mikrofon kalitesini daha kötü yapar.

Hocam 320'ye çıkabilecek kadar öneri yapar mısın bana da. :(

Geri
Yukarı