Resident Evil 2 remake oynanır mı?

Yer
O_O
Arkadaşlar Resident Evil 2 remake oynanır mı, oyun güzel mi? Almayı düşünüyorum. Oynadıysanız beni bir gaza getirin de şu oyunu güzel güzel oynayım. Bir de bir sorum var oyunda mermi sıkıntısı çekiyor musunuz ve de korkunç mu? Kısacası bana oyunun bir özetini bir de güzel yanlarını söyleyin, beni gaza getirin bende bitiriyim şu oyunu be.

Oyun tabikide korkunç ve gerici,ve aynı şekilde mermi değerli nasıl harcandığına dikkat edilmeli zaten bol keseden GTA 5 oynarmiş gibi mermi verseler gelip geçene sıkıp geçerdi herkes gayet güzel oynamani tavsiye ederim

Resident Evil 2, başarılı bir yapım olmuş ama Resident Evil 3'ü önermem. Fiyatını hak etmiyor. Korku olayına gelecek olursak MR. X ile kovalamaca yaşamak gayet güzel bir adrenalin salgılatıyor.

Sen bir Mr.X'i gör de bir hele anlarsın gaza gelmeyi ;)

Mermi sıkıntısı olmazsa olmaz zaten. Öbür türlü esprisi kalmaz bu oyunun. Mermilerini iyi kullanman gerekiyor. Ayrıca bıçak da kırılabiliyor yeri geldiğinde. Kesinlikle oyna, kaliteli bir oyun. Gerilim ön planda bu arada. Korku unsurları çok fazla ön planda değil diyebilirim.

Resident Evil 2, başarılı bir yapım olmuş ama Resident Evil 3'ü önermem. Fiyatını hak etmiyor. Korku olayına gelecek olursak mr. X ile kovalamaca yaşamak gayet güzel bir adrenalin salgılatıyor.

O oyunu biliyorum zaten fiyatını unuttum ama 350'yi geçikti sanırım hikayesi de kısaymış ben de beğenmedim.

Geri
Yukarı