Resident Evil 8 empress ekibi tarafından kırıldı!

1613137582411.png

Hayatta her şeyiniz 4/4'lük bir de milletin korsan oyun indirmesine laf yapıyorsunuz. Ulan ülkede o kadar tecavüzcü gaspçı hırsızı vergi kaçakcısı dolandırıcısı var gelmiş alt tarafı korsan oyun indiren adama bu kadar yükleniyorsunuz. Tamam anlıyorum kötü bir şey yüklenmeniz normal ama anlamadığım neden herkes bu kadar çok yükleniyor korsan oyun indirenlere. Adam mı öldürmüşler napmışlar? Korsan oyun oynamıyorum bu arada. Benim anlamadığım neden herkes bu kadar çok sinirleniyor.

Yok hocam sınırını aşanlarla işim olmaz zaten yatacağım.

Bu arada 200 300 TL'lik oyun alacak imkanın yoksa korsan indiriyorsan bir şey diyemem ama 10 TL'lik oyunda da yapmazsın.
Among Us :D. Doğrusunuz hocam, 10TL lik oyunu Crack ile oynayan kişinin durumu olmaması için o 10TL lik oyunuda Crack ile oynayacak bir bilgisayarı bile olmaması lazım.

Hayatta her şeyiniz 4/4'lük bir de milletin korsan oyun indirmesine laf yapıyorsunuz. Ulan ülkede o kadar tecavüzcü gaspçı hırsızı vergi kaçakcısı dolandırıcısı var gelmiş alt tarafı korsan oyun indiren adama bu kadar yükleniyorsunuz. Tamam anlıyorum kötü bir şey yüklenmeniz normal ama anlamadığım neden herkes bu kadar çok yükleniyor korsan oyun indirenlere. Adam mı öldürmüşler napmışlar? Korsan oyun oynamıyorum bu arada. Benim anlamadığım neden herkes bu kadar çok sinirleniyor.
Toksik insanlar çünkü.

Alacak durumu olmasına rağmen, bu işe girenlere lafımız var. Elbette yapanları öldürmüyorlar ama çok ta doğru bir iş değil. Örnek Technopat Sosyal'de bile korsanı savunmak yasak?

Aslında Resident Evil 7 çok kısa bir süre içerisinde kırıldı ve bu oyunda aynı korumaya sahip. Bence çok fazla reklam ve tanıtım yapıldığından dolayı firma korsan sitelere ücret vermiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı