Resident Evil 8 empress ekibi tarafından kırıldı!

Elinde imkan olmayanlar? Bu hale bizi sokanlara de bunu. Diğer insanlar gibi herkesin elinde imkan olsa elbette alırlar orijinalini.
Burada gelip imkanı olmayan insanlara boş öfke kusma.

Yaptığınız sitem biraz gerekli biraz gereksiz hocam. Evet imkanı olmayanlar için yaptığınız sitem güzel 10TL'lik oyunu crack oynayanlar için vesaire ama bu oyunu oynamak için minimum elinizde bir 4000-5000TL'lik sistem olması gerekiyor hocam. Bu paraları verip o sistemi alabiliyorlar ise birazcık para biriktirip oyunu da orijinal alabilirler yani.

Korsan kullanıma hayır tabii de kırılan oyunlar daha kısa süre sonra Gamepass'e geliyor. İşimize gelmiyor da değil yani. 😁

Yaptığınız sitem biraz gerekli biraz gereksiz hocam. Evet imkanı olmayanlar için yaptığınız sitem güzel 10TL'lik oyunu crack oynayanlar için vesaire ama bu oyunu oynamak için minimum elinizde bir 4000-5000TL'lik sistem olması gerekiyor hocam. Bu paraları verip o sistemi alabiliyorlar ise birazcık para biriktirip oyunu da orijinal alabilirler yani.

Tamam sen oyunların hepsini satın alıyorsun 120.000 TL'lik hesabım videosu !
Korsan kullanıma hayır tabii de kırılan oyunlar daha kısa süre sonra Gamepass'e geliyor. İşimize gelmiyor da değil yani. 😁

uf102068hrq2.jpg

Dedi ve Amerika'da yaşayan arkadaş.

Tamam sen oyunların hepsini satın alıyorsun 120.000 TL'lik hesabım videosu!

Eki Görüntüle 1101184

Oyunların hepsini satın aldığımı belirtmedim hocam. Paralı oyun oynamıyorum oynadığım tek oyun var o da ücretsiz. Ama eğer böyle bir oyunu crack oynayacaksam elimde 4000-5000TL'lik sistem olması gerekiyor ben o paraları böyle bir sisteme verebiliyor isem o oyunu da bir şekilde orijinal alabilirim bence.

Tamam sen oyunların hepsini satın alıyorsun 120.000 TL'lik hesabım videosu !

Eki Görüntüle 1101184
İstesem de korsan oyun - program kuramam. Hem iş hem oyun amaçlı kullandığım tek bilgisayarım var. Herhangi bir sorunda kaybedeceğim iş saati çok daha pahalıya mal olur bana. Oyun oynamak için çok fazla vaktimde yok. Bu yüzden ergenler gibi her gördüğümü indireyim, bakayım neymiş gibi bir maymun iştahlılığa da vaktim yok zaten. En con Can SUNGUR'dan görüp beğendiğim Graveyard Keeper'i almıştım. 32 TL'ydi galiba. 6 ay götürür zaten beni. Gamepass'te fazlasıyla yetiyor zaten.

İstesem de korsan oyun - program kuramam. Hem iş hem oyun amaçlı kullandığım tek bilgisayarım var. Herhangi bir sorunda kaybedeceğim iş saati çok daha pahalıya mal olur bana. Oyun oynamak için çok fazla vaktimde yok. Bu yüzden ergenler gibi her gördüğümü indireyim, bakayım neymiş gibi bir maymun iştahlılığa da vaktim yok zaten.
Arkadaş Almanya'da yaşıyor,Euro ile alışveriş yapıyor.

Belki oyun almak yerine, oyun paralarıyla sistem diziyoruz? Şurası nereden baksan 5-6K.
Screenshot_1-vert-vert.jpg

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı