Resident Evil Village ile ilgili yorumlarınız

Her seferinde orası burası kopup geri takması dışında gayet güzel. Biri gelir kolunu keser first aid ile yapıştırır, diğeri gelir bacağını keser yine aynısı. Ulan o kaslar nasıl tamı tamına yerlerine oturuyor? 7'de de 8'de de Ethan bir ballı. Bölünerek mi ürüyorsun yavrum sen?
Adamın kalbini yerinden söktüler, bak kol demiyorum. Bacak hiç demiyorum. Kalp diyorum kalp, yine kalktı ve savaştı. Bu olaydan sonra her bir nöronunu parçalayıp yeniden taksa şaşırmazdım.

Konuyu yeni çıkan Resident Evil Village oyununu oynayanlar veya izleyenlerin yorumlarını öğrenmek için açtım.

Benim izlediğim kanalda oyun henüz bitmedi ama şimdiye kadar oyun çok güzel görünüyor. Aksiyon ve korku etiketlerinin hakkını vermiş. Korku kısmı için daha çok gerilim diyebiliriz ama. Kullanılan ses ve rakiplerin gizemiyle sağlıyor. Aksiyonsa kısa loot ve bulmaca kısımları dışında bitmiyor.

Önceki oyunları oynamadım ve izlemedim. Ancak bu oyuna biraz benziyorsalar hepsine başlayabilirim. Ek olarak oyunu oynayacaklar zorluk kısmını araştırsın derim. Normal ve hard arasında çok fark oluşuyor. Ayrıca anlık oyuncu sayısı dün gece 106, 631'e ulaşmış. Bu oyun için fena değil gibi.
Korkunçlu oyun oynamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı