Riot Vanguard vs Valve Anti Cheat

Tickha Gen

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bir YouTube videosundan gördüm Vanguard VAC'dan daha kötü haldeymiş. Sizce hangi hile sistemi daha iyi? Yanlış kategoride konu açtıysam affola. Sizin görüşleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de kesin çözüm değil. Eskiden VAC CS paralı olduğu için caydırıcıydı ama şimdi öyle bir şey yok. İki sistem de rezil halde. Oynayacak birisinin seçmesi gereken tek şey hangi kitlede kanser olacağı. Riot mu yoksa Valve mi?

Pek bilgim yok ama Vanguard sürekli çalıştığı için daha iyidir herhalde. VAC oyuna sürekli hile gelmesini engellemiyor.

Selam arkadaşlar. Bir YouTube videosundan gördüm Vanguard VAC'dan daha kötü haldeymiş. Sizce hangi hile sistemi daha iyi? Yanlış kategoride konu açtıysam affola. Sizin görüşleriniz neler?
Bunu oyun oynayarak karşılaştırmak gerekir. Mesela genel olarak CS:GO'da daha fazla hile var (VALORANT'a göre). Yani "Riot Vanguard" daha iyidir.

Bilmiyorum ama bence Vanguard daha iyidir CS:GO'da Silver 3'e çıktım 1 haftada ama tek girdiğim zaman hile geliyor yanıma karşı tarafta hile açıyor Silver 2'ye düştüm 3 4 gündür girmiyorum Valve abuk subuk Update'ler getireceğine VAC sistemini geliştirsin hilelere çözüm bulsun.

Bilmiyorum ama bence Vanguard daha iyidir CS:GO'da Silver 3'e çıktım 1 haftada ama tek girdiğim zaman hile geliyor yanıma karşı tarafta hile açıyor Silver 2'ye düştüm 3 4 gündür girmiyorum Valve abuk subuk Update'ler getireceğine VAC sistemini geliştirsin hilelere çözüm bulsun.
Bu yüzden oyunu oynamıyorum işte .D

Geri
Yukarı