Riptide biletini pazarda satmak

@Fallen_Kingdom yani ben olsam bu kadar lafın altında kalacağıma üşenmeyip oyun içinden depoların içinin videosunu falan çekip kanıt olarak atardım dostum. Ya da Steam hesabımı falan paylaşırdım. Adam geçiriyor sağlı sollu. :D

Yok hocam ya emrivaki olayına gidince iş olmaz öyle işte kimse bir şey kanıtlamak zorunda değil.. Arkadaş takmış envanterime :)

Al sat yapıyorum sürekli hesap abartılacak kadar önemli değil bir kaç bıçak vardı onları satıp aldım işte

Yok hocam ya emrivaki olayına gidince iş olmaz öyle işte kimse bir şey kanıtlamak zorunda değil.. Arkadaş takmış envanterime :)

Al sat yapıyorum sürekli hesap abartılacak kadar önemli değil bir kaç bıçak vardı onları satıp aldım işte
Merak ettim envanterinizi gerçekten. Paylaşabilir misiniz rica etsem?

4bin adet Efsanler, 1.000 Adet Şampiyonlar 2021 Stockholm kapsülü olan CS: GO envarteri aranıyor......

<R>un <T>ime <E>rror: invertory jpg. Dll. bulunamadı!
Envarter arama istemcisini yeniden başlatınız.

404 Not found Aranan invertory ve jpg. exe. Dosyası çözümlemesi başarısız.

Hata kodu: 0x00000 (BK: olmayan invertory bulunamaz! ) Daha fazlası için Steam desteki ziyaret ediniz..

Not: Konu sahibi biraz fazla sık bildirim gelmiş olabilir. Bu yüzden şahsıma özür dilerim. İyi forumlar!

Son düzenleme:
Vay be hiç bilmediğim şeyler konuşulmuş kafam yandı. Ben tümünü okuyamadım ama yapmak istediğim şey şu: (zaten yan çar kasıyorum operasyondan) alabileceğim kadar bileti alıp,kalan olursa da pazardan satacağım.

6 tane hesapla kastım. 12 tane skin aldım, onun dışında hep kasaya yatırdım. Gelen parayla FH5 Deluxe, Steel Division 2, 13 tane hatıra paketi, 90 kapsül, 19 Tehlike Kasası, 19 Prisma 2 kasası, 1 adet operasyon bileti, 1 adet Stockholm bileti aldım. 11. hafta görevleri bitti, geriye 5 hafta kaldı. Bu kapsüllerden kâr yapabilirsem Dying Light 2 almayı planlıyorum, üstüne para kalırsa 1 tane daha operasyon bileti ile 1 adet Stockholm Bileti almayı planlıyorum.

Geri
Yukarı