Rival 110 vs. G102

serkankocal

Kilopat
Daha fazla  
Ağırlıklı olarak CS:GO oynuyorum ve şu anda kullandığım mouse Rival 100. Direkt Rival 110'a mı geçeyim yoksa G102 mi alayım karar veremedim. Eğer ikisi arasında aşırı fark yoksa Rival 110'a geçmek kasa alışkanlığı olarak daha doğru olur diye düşünüyorum.

Bence 110 a geçin dediğiniz gibi mouse'a alışmak biraz süre gerektireceğinden alıştığınız kasa bir artı
Bu arada yukarıda ki arkadaşa katılıyorum

Rival 100'den 2 fareye de geçmene gerek yok bence. Kalite olarak 2 farede gerisinde değil şuanki kullandığınızdan.
Ben de geçmenizin saçma olacağı düşüncesindeyim. Şu anda hem Rival 110'u hem de G102'yi aktif olarak kullanıyorum ancak aralarında kullanım olarak sadece şekil bakımından tutuş farkı var.
Onun dışındaki küçük değişiklikler var.
Eğer gerçekten kendinizi değiştirmek zorunda hissediyorsanız Rival 110'a geçebilirsiniz.

Sebep olarak Rival 100 ve 110'u kıyasladığımızda Rival 110'da daha kaliteli sensör ve daha geniş DPI aralıkları mevcut bu yüzden değiştirmek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı