Robeve Blic RGB klavye alınır mı?

keremcem42

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Robeve Blic RGB klavye almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Şimdi birkaç konu kafamı karıştırdı.
1- RGB klavye mi yoksa Rainbow klavye mi?
3- Klavye kaç tuş bastıktan sonra algılama sorunu oluşur? FPS oyunları oynayacağım. Valorant, PUBG Mobile gibi.

Sizlerden önerilerinizi bekliyorum.

@Caner Uncu Reis senin konunu görmüştüm sen anlarsın belki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu herhalde Blic T60'ın kendisi gibi. 1. soruya yanıt olarak bu ARGB. Yazılımı var. 3. soru ise Anti-Ghosting seviyesi 8 mi 3 tuş muydu ne. Hocam bu söylediğim modelse aynısı Trendyol'da daha ucuza var. Ya bunlar daha 1-2 hafta önce daha ucuzdu. Tüm tuşlara aynı anda basabileceğiniz, daha kaliteli bir klavye olarak Leaven K620 önerebilirim. Ama daha az ışık modu var ve ARGB değil. Trendyol'da 719 TL olmuş.

Arkadaşlar bir de böyle markanın klavyesini buldum sizce nasıl?

Hocam yukarıdaki klavye ve bu klavye aynı klavye. Güvenilir ve ucuz olandan almak en iyisi. Şu an gördüğüm en güveniliri Silabor Ziyoulang T60. Diğerlerinin RGB göndermeme sıkıntısı falan var.

Hocam yukarıdaki klavye ve bu klavye aynı klavye. Güvenilir ve ucuz olandan almak en iyisi. Şu an gördüğüm en güveniliri Silabor Ziyoulang T60. Diğerlerinin RGB göndermeme sıkıntısı falan var.
Silabor satıcı kesinikle dolandırıcı 1 yıldızlı yorumlarını okursan ne demek istediğimi anlarsın.

Hocam bu herhalde Blic T60'ın kendisi gibi. 1. soruya yanıt olarak bu ARGB. Yazılımı var. 3. soru ise Anti-Ghosting seviyesi 8 mi 3 tuş muydu ne. Hocam bu söylediğim modelse aynısı Trendyol'da daha ucuza var. Ya bunlar daha 1-2 hafta önce daha ucuzdu. Tüm tuşlara aynı anda basabileceğiniz, daha kaliteli bir klavye olarak Leaven K620 önerebilirim. Ama daha az ışık modu var ve ARGB değil. Trendyol'da 719 TL olmuş.
Leaven K620 Dediğiniz klavye 08.01.2024 Tarihinde tekrar stoklar gelecekmiş galiba satıcının demesine göre, bu klavye kalitesi nasıl tanıtım videoları varmı hiç?

Dosya Ekleri

• Screenshot_16.png
    Screenshot_16.png
    12,7 KB · Görüntüleme: 40
Leaven K620 Dediğiniz klavye 08.01.2024 Tarihinde tekrar stoklar gelecekmiş galiba satıcının demesine göre, bu klavye kalitesi nasıl tanıtım videoları var mı hiç?

Hocam var YouTube'da. Tuşlara PBT diyorlar. Çoğu ucuz klavyede ABS olduğu için bayağı iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı