Çözüldü Roblox, Avatar Shop'da arka ışıltı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

polar star

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Roblox'ta avatar shoptan kendime kırmızı arka pırıltı almak istiyorum ama hangi seçenekte olduğunu bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim.

Alttaki resimlerde örnek verdim aynı o kişideki gibi.
E771C165-2A5C-4391-B9A6-1E2EAF30F650.jpeg
E0675951-A2A6-4B16-A70F-37E890C5B24C.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Roblox'ta avatar shoptan kendime kırmızı arka pırıltı almak istiyorum ama hangi seçenekte olduğunu bulamadım bana yardımcı olursanız sevinirim.

Alttaki resimlerde örnek verdim aynı o kişideki gibi.
Eki Görüntüle 947988Eki Görüntüle 947989
Limited bir item. Kaç robuxa tekabül ettiğini bilmiyorum ama 20k'dan aşağısı değildir. Arkadaş muhtemelen oyun içi avatar kullanmış.

Hocam Sparling adı onların. Bazıları hile açarak yapıyor onu.

Shopta hangi kategoride çıkıyor sparling yazınca kıyafetler çıktı ilk attığım mesajda shopun fotoğrafı var
Sparkling türünde geçiyor onlar. Arama yerine yazıp çıkanlara bakabilirsiniz.

Sparling yazınca kıfayetler çıktı shopta hangi kategoriye basacağım belki oradan bulabilirim.

Shopta hangi kategoride çıkıyor sparling yazınca kıyafetler çıktı ilk attığım mesajda shopun fotoğrafı var

Sparling yazınca kıfayetler çıktı shopta hangi kategoriye basacağım belki oradan bulabilirim.

Çok teşekkür ederim

100 robuxluk olanını aldığımda yürüdüğümde uçuşur değil mi sabit kalmasın

Çözüm
Çok teşekkür ederim

100 robuxluk olanını aldığımda yürüdüğümde uçuşur değil mi sabit kalmasın
Hocam uçuşanlar oyuna özel oluyor. Yani uçuşanlar Avatar Shop'ta yok. Oyun yapımcıları oyunlarına isterse ekleyebiliyor sadece.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı