Roblox krnl virüs mü?

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum bügüne kadar bir sorun çıkmadı fakat son 2 günde internetim 1 saat çalışıp kesiliyor ve modeme reset atmadan gitmiyor.

Virüs değildir ama kullanmayın. Oyuna girip eğlenmek isteyen 9-10 yaşındaki küçük kardeşlerimizi çok kanser ediyor.

Biraz hort olacak ama olsun.
Orada boru gibi RAT yazıyor. Kurban olayım düşmeyin şöyle şeylere.
KIS ve Malwarebytes ile taratın.

Opera GX'in önbellek klasöründe olduğundan girdiğiniz bir websitesinin dosyası olabilir. Muhtemelen kötü amaçla kullanılmış. Bu tür önbellek dosyaları kullanıcıdan izinsiz indirilebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün krnl indirirken bu virüs hatasını aldım virüs müdür?

Eki Görüntüle 1268866
Bir süre sonra mavi ekran hataları alıyorsan krnl yapıyor demektir.Krnl bir bios virüsü.Temizlemesi çok basit bilgisayarının bataryasını ve bios pilini çıkar 10 dk bekle sonra ikisini geri tak virüsten kurtulursun.
8 Aralık 2021’den beri bozuyor! Virüsü 13.1.2022’de izin vermişsin!

Bugün krnl indirirken bu virüs hatasını aldım virüs müdür?

Eki Görüntüle 1268866
resimde tojan yazıyor tedirgin etmek istemem ama trojan bir virüs tipi dir ki zaten trojan kelimesini çevirde arttırdığınızda truva atı yazısını görürsünüz ve bu bir takım siber saldırı çeşidi ama bu yazdıklarım %100 doğru değildir o yüzden güvenilir bi anti virüs indirmenizi öneririm

Gözünüzü seveyim yapımcının kardeşimizinizde size bedava hile versin bedavaya ben asla bedava hile almam hile almam o ayrı konu alacaksamda parasını veririm virüs derdinden kurtulurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı