Roblox krnl virüs mü?

@Akintuna BIOS virüsü diye bir şey yok. Olanlarda zaten bulaşması için çipe yazılan dosyada bulunur.
KIS ve Malwarebytes ile taratın. Bu arkadaş gibi saçmalamayın.

Bir süre sonra mavi ekran hataları alıyorsan krnl yapıyor demektir.Krnl bir bios virüsü.Temizlemesi çok basit bilgisayarının bataryasını ve bios pilini çıkar 10 dk bekle sonra ikisini geri tak virüsten kurtulursun.
8 Aralık 2021’den beri bozuyor! Virüsü 13.1.2022’de izin vermişsin!
Eskiden bilgisayarı yavaşlatıyordu.Şimdi bilgisayarı fidyeliyor.

@Akintuna BIOS virüsü diye bir şey yok. Olanlarda zaten bulaşması için çipe yazılan dosyada bulunur.
KIS ve Malwarebytes ile taratın. Bu arkadaş gibi saçmalamayın.
3-4 kere krnl indirdim ve hep mavi ekran geldi bu arada fluxus’da denedim o da aynısını yaptı.
Ben çözümü de verdim hiç malwarebytes gibi şeyler gerekmiyor.

Bu konuda bilgili olarak söylüyorum. Kendi sitesi olan krnl.ca'dan yükledeyseniz virüs çıkmaz. Krnl programının virüs algılanmasının nedeni kullandığı DLL'in lisansız olmasıdır.
3-4 kere krnl indirdim ve hep mavi ekran geldi bu arada Fluxus'da denedim o da aynısını yaptı.
Ben çözümü de verdim hiç Malwarebytes gibi şeyler gerekmiyor.

Merhaba mesajda fluxus indirdiğinizi belirmişsiniz. Malesefki bilgisayarnzın artık bir kripto para madencisi olduğunu belirtmek isterim.

Arkadaşlar konu biraz fazla uzamış açık açık söyleyeyim ben. Hiç bir şekilde keylogger virüsünü silemezsiniz her türlü kalıntısı bulunur bana tavsiye format at☺️

Yok tüm binanın bizim üst komşuda aynı sorunu yaşamış.

Virüs falan yok içinde, gene kimse bir halt bilmeden altıüstü bir Exploit hakkında 40 sayfa yazılmış. Ücretsiz de değil, hileyi çalıştırmak için bir kod gerekiyor ve 5 tane linkvertise sayfasından geçmen gerekiyor, onlar da bu şekilde para kazanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı