Roblox krnl virüs mü?

"Krnl.exe, sizin izniniz olmadan elektronik para kazmak için kirli bilgisayar sisteminin kaynaklarını kullanan bir trojan miner para madencisidir." böyle bir söylenti var.

Bahsettiğin başka bir krnl.

dosyayı virüs total de taratın
backdoor veya keylogger gibi yazılar çıkarsa g,venlik duvarını açıp programı silin veya bir virüs koruması indirin
1642079239655.png

"Krnl.exe, sizin izniniz olmadan elektronik para kazmak için kirli bilgisayar sisteminin kaynaklarını kullanan bir trojan miner para madencisidir." böyle bir söylenti var.

Her şeye inanıyorsunuz be. Bro falls diye bir oyun vardı onda da Bitcoin iddiası vardı hiçbir şey çıkmadı.

Tam olarak virüs değil. Tarama sonuçlarında DLL enjekte ettiğinden ötürü öyle gösteriliyor fakat işlemciye de ayrıca yük bindiriyor.
Yani güvenli değil. Fakat virüs te değil.

Hile programı olduğu içindir muhtemelen ama gerçekten virüs olup olmadığını tam kesin bilemeyiz.

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum bügüne kadar bir sorun çıkmadı fakat son 2 günde internetim 1 saat çalışıp kesiliyor ve modeme reset atmadan gitmiyor. Sonra tekrar oluyor bu sorunda devam ediyor bu yazıyı yazarken modeme reset attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı