Roblox'ta mod atlayınca ekran siyah oluyor

DİffZeusss

Femtopat
Daha fazla  
Oyunda mod atlama sistemi var ve mod atladığım her zaman bir ışık cümbüşü ortaya çıkıyor. Oyunda mod atlamaya başladıktan sonra ekranım siyah olmaya başladı (önceden böyle bir sorun yoktu). Aynı zamanda oyun bir Roblox oyunu. Aynı zamanda ne imlecim ne de CTRL+Alt+DEL yaptığımda gelen mavi ekran yok. Fikriniz var mı?

Oyunda mod atlama sistemi var ve mod atladığım her zaman bir ışık cümbüşü ortaya çıkıyor. Oyunda mod atlamaya başladıktan sonra ekranım siyah olmaya başladı (önceden böyle bir sorun yoktu). Aynı zamanda oyun bir Roblox oyunu. Aynı zamanda ne imlecim ne de CTRL+Alt+DEL yaptığımda gelen mavi ekran yok. Fikriniz var mı?
Ne modu?
Grafik ayarı mı?

Grafik ayarlarınız en düşükte mi? Bilgisayar parçalarınız neler?

GTX 1650 Ti ve Intel UHD graphic ekran kartına 8 GB RAM'e ve 237 GB SSD'ye sahibim. Grafik ayarlarım Full'de. Fakat garip bir şekilde kapat aç yapıp (6 kere) sorunum düzeldi. Renk cümbüşü patlasada görüntü gitmiyor. Fakat ben sebebini merak ettiğim için yardımınızı hala bekliyorum.

GTX 1650 Ti ve Intel UHD graphic ekran kartına 8 GB RAM'e ve 237 GB SSD'ye sahibim. Grafik ayarlarım Full'de. Fakat garip bir şekilde kapat aç yapıp (6 kere) sorunum düzeldi. Renk cümbüşü patlasada görüntü gitmiyor. Fakat ben sebebini merak ettiğim için yardımınızı hala bekliyorum.
İşlemci?
Biz buna FPS Drop diyoruz hocam. Temel bir parçanın ani olarak fazla kullanıldığı zaman yaşanır bu.

Intel Core i5-10500 CPU 2.50GHz. Bilgisayarım aynı zamanda Monster bir laptop haberiniz olsun.

Laptop ise normal bu olay. Isınmadan kaynaklı olabilir. Ekran kartına bir anda fazla efektten yük biniyor ve aniden yüksek sıcaklıklara çıkıyor (senaryo :D) Ama o sırada ekran kartının fanı çok çalışmadığından dolayı aniden ısınıyor. Sıcaklığın tehlikeli seviyelere gelmemesi için de frekans düşüyor ve yaşadığınız olay gerçekleşiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı