Roblox'un kitlesi neden kötü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Bir ''Basically FNF'' oynayayım dedim, oynamaz olaydım... Oyunun kitlesinin tamamen bir portresi. Daha tuşa basamıyan mı dersin, küfür eden mi dersin... Ya şaka gibi bir maça gireyim dedim, adam -2567 aldı ya. Cidden - var. Adam eksiye düştü cidden ya. Bir de Türkler yok mu... Siz biliyorsunuz zaten, Lol ve Valorant kitlesi. Bu oyun Minecraft gibi küçük çocukların yaratıcılığını geliştirmek için değil miydi? Neden bu veletler böyle yapıyor bu oyunda?

Bir "basically fnf" oynayayım dedim, oynamaz olaydım... Oyunun kitlesinin tamamen bir portresi. Daha tuşa basamıyan mı dersin, küfür eden mi dersin... Ya şaka gibi bir maça gireyim dedim, adam -2567 aldı ya. Cidden - var. Adam eksiye düştü cidden ya. Bir de türkler yok mu? Siz biliyorsunuz zaten, LoL ve Valorant kitlesi. Bu oyun Minecraft gibi küçük çocukların yaratıcılığını geliştirmek için değil miydi? Neden bu veletler böyle yapıyor bu oyunda?

Hocam oyunu bilmiyorum mantığı ne?

Bir "basically fnf" oynayayım dedim, oynamaz olaydım... Oyunun kitlesinin tamamen bir portresi. Daha tuşa basamıyan mı dersin, küfür eden mi dersin... Ya şaka gibi bir maça gireyim dedim, adam -2567 aldı ya. Cidden - var. Adam eksiye düştü cidden ya. Bir de türkler yok mu? Siz biliyorsunuz zaten, LoL ve Valorant kitlesi. Bu oyun Minecraft gibi küçük çocukların yaratıcılığını geliştirmek için değil miydi? Neden bu veletler böyle yapıyor bu oyunda?

Ergenlik çağları Meepcity'e gir Roblox'ta adamlar teşkilat kurmuş küfür ediyorlar. Cidden inanılmaz.

Sorunun cevabını sen vermişsin zaten, oyunun %99'u velet olduğu için.
Nasıl? Onlar niye böyle yapıyor diye sordum.
Hocam Roblox içinde oynadığınız oyun?
Basically FNF fakat oyundan oyuna değişmiyor.
Roblox, kendini çocuk oyunu olarak sınıflandırmış. Bunu bizler değiştiremeyiz. Roblox içerisinde yaş kitlesi büyük, saygılı topluluklar var. Ama çok az.
Tamam da onu anlatmamıştım ben. Çocuk bile olsa iki tuşa basar. Bunlar hiç basamıyor. Ve de diğer şeyler. Eksi puana nasıl düşersin ya?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı