Çözüldü Rockstar Launcher açılırken yükleme ekranında donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

faruk.ripper

Centipat
Yer
TÜRKİYE
PC'ye format attıktan sonra yazılımları birer birer kurdum. Kurduktan sonra gayet güzel açılan Rockstar yazlımı 2 gün sonra GTA 5'e girmek için açtığımda yükleme ekranı r de donup bekledikden sonra hata verip programı kapat veya yanıt vermesini bekle ibaresi çıkıyor. Launcher 7 8 defa silip tekrar kurdum. GTA oyunun Steam üstünden oynamaktayım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-07-31 200412.png
    Ekran görüntüsü 2021-07-31 200412.png
    3,2 MB · Görüntüleme: 137
  • resim_2021-08-01_005209.png
    resim_2021-08-01_005209.png
    78,7 KB · Görüntüleme: 112
Rica ederim kardeşim. Sorunun çözüldüğüne sevindim. Bol bol oyna artık GTA 5 :)
Merhabalar, konuyu hortlatıyorum ama RDR2 İçin aynı sorun bende de mevcut. Oyuna Steam'dan sahibim, ama oyna dediğimde Rockstar Games Launcher açılıyor. Oda açılamıyor yükleme ekranında kalıyor bu sebeple oyun açılmıyor. OneDrive bende kullanıyorum, tam olarak hangi klasörleri OneDrive'dan kaldırmalıyım?
1653332822500.png

Merhaba, konuyu hortlatıyorum ama RDR2 için aynı sorun bende de mevcut. Oyuna Steam'dan sahibim, ama oyna dediğimde Rockstar Games Launcher açılıyor. Oda açılamıyor yükleme ekranında kalıyor bu sebeple oyun açılmıyor. OneDrive bende kullanıyorum, tam olarak hangi klasörleri OneDrive'dan kaldırmalıyım?
Eki Görüntüle 1397643

OneDrive'ın kendisini kaldıracaksın :) kusura bakma geç cevap vermişim. Ama RDR2 için geçerli mi bilmem yine de bir dene.
@Anilberen Bozlagan hocam sorun çözüldü mü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı