Rockstar, Red Dead Redemption Remake Üzerinde Çalışıyor Olabilir

Bence çok sıkıcı bir oyun/seri. Grafik her şey değil. Bekleyen arkadaşlara sabır diliyorum.
Sadece grafik mi var sanıyorsun bu oyunlarda lmao. RDR2'nin dünyasının canlılığı, doğallığı, hayvan gibi dolu olması... Animasyon kalitesi, vuruş hissi, atların gerçekten yaşayan bir hayvan olduğunu hissettirmesi, tüm npcler ile etkileşime geçebilmek, dünyasının her köşesinin detaylarla dolu olması, en küçük yan görevin bile ana görev gibi sunuma ve özenle seçilmiş diyaloglara sahip olması. Hikaye ve karakterler kişisel görüştür bahsetmeye gerek yok. Oyun ağır olduğu için herkesi sarmayabilir ama sadece grafikten ibaret değil.

Biz GTA 6 bekliyoruz bunlar 4 sene önce çıkan oyunu yeniden yapma peşindeler.
Abi o hic John Marston'i tanimamis ki nerden bilsin...

RDR1'in her seyi hazir zaten. Map hazir, karakterler hazir. Tek eksik sey Arthur hakkinda diyaloglar o da illa eklenir bir sekil. Rockstar'in bir suru studyosu var zaten ufak bir kitleye RDR1'i verebilirler. GTA 6 gelistirilmeye devam eder.

Sadece grafik mi var sanıyorsun bu oyunlarda lmao. RDR2'nin dünyasının canlılığı, doğallığı, hayvan gibi dolu olması... Animasyon kalitesi, vuruş hissi, atların gerçekten yaşayan bir hayvan olduğunu hissettirmesi, tüm npcler ile etkileşime geçebilmek, dünyasının her köşesinin detaylarla dolu olması, en küçük yan görevin bile ana görev gibi sunuma ve özenle seçilmiş diyaloglara sahip olması. Hikaye ve karakterler kişisel görüştür bahsetmeye gerek yok. Oyun ağır olduğu için herkesi sarmayabilir ama sadece grafikten ibaret değil.
Ben iki oyunu da oynadım. Overrated'dan başka bir şey değil. Grafiğe abanmışlar geriye kalan da GTA ile yakın (neredeyse aynı) bir oynanış, fevin fevi bir sıkıcı oynanış bu ve hantallık.
Evet oyun ağır bayağı.

Oynanışı da çok kötü. Evet grafik olarak iyi ve güzel oyunlar var RDR serisinden.
Daha iyi bir seri/oyun sayabilir misin? Favorin hangisi merak ettim o yüzden. Fikirlere saygı duyarım ama oynanışı çok kötü falan değil abartmaya gerek yok. RDR 2 için konuşuyorum bu arada 1. oyun haliyle çok eski ama yine de zamanının ilerisinde bir oyun.

Daha iyi bir seri/oyun sayabilir misin? Favorin hangisi merak ettim o yüzden. Fikirlere saygı duyarım ama oynanışı çok kötü falan değil abartmaya gerek yok. RDR 2 için konuşuyorum bu arada 1. oyun haliyle çok eski yine de zamanının ilerisinde bir oyun.
Birinci oyunun grafik kalitesi GTA V ile aynı ve aynı oranda sıkıcılığa ve ağırlığa sahip.
Oynanışı çok kötü RDR'nin.

Elden Ring, God of War 2018, Dark Souls serisi, The Legend of Zelda serisi, Death Stranding, Xenoblade X, Super Mario 3D World, oyunlarını severim.

4 değil 12 sene.

RDR1'in her seyi hazir zaten. Map hazir, karakterler hazir. Tek eksik sey Arthur hakkinda diyaloglar o da illa eklenir bir sekil. Rockstar'in bir suru studyosu var zaten ufak bir kitleye RDR1'i verebilirler. GTA 6 gelistirilmeye devam eder.
Ben RDR2 sandım. Ama yine de dünya genelinde herkesin beklediği bir oyun varken bunların gidip başka oyuna ağırlık vermeleri mantıklı değil. Tabi bu GTA 6 'nın çıkış tarihini etkilemeyecekse yorumumu görmezden gelin.

Geri
Yukarı