Rodaj bakımından sonra anahtar simgesi yanması mı gerek?

Vanzy

Centipat
Daha fazla  
Hocamlar bende TVS Raider 125 vardı ve perşembe günü rodaj bakımına götürmüştüm ama cuma günü motorun vitesi gevşemiş, debriyaj kolunda devasa bir boşluk var. Kavrama noktası aralık değil, noktaya düştü ve vites atamamaya başladım. İşin ilginç tarafı bakımdan çıkarken bana abi biraz sür anahtar simgesi yanacak motorda o yanınca tekrar bize gel söndürelim dediler. Böyle bir şey var mı anahtar yanması muhabbeti, yeni olduğum için garibime gitti?

Hocamlar bende tvs Raider 125 vardı ve perşembe günü rodaj bakımına götürmüştüm ama cuma günü motorun vitesi gevşemiş, debriyaj kolunda devasa bir boşluk var. Kavrama noktası aralık değil, noktaya düştü ve vites atamamaya başladım. İşin ilginç tarafı bakımdan çıkarken bana abi biraz sür anahtar simgesi yanacak motorda o yanınca tekrar bize gel söndürelim dediler. Böyle bir şey var mı anahtar yanması muhabbeti, yeni olduğum için garibime gitti?

500 km de bakım yapılıyor bende de 750 km de yandı servise gittim sildiler ama kendinde yapabiliyosun TikTok'ta birinin yorumunda görmüştüm atayım
Motoru boşa al çalıştır trip b ye al kontağı kapat sonra 2 tuşa kontağı açmadan basılı tut kontağı aç biraz bekle söner.

500 km de bakım yapılıyor bende de 750 km de yandı servise gittim sildiler ama kendinde yapabiliyosun TikTok'ta birinin yorumunda görmüştüm atayım
Motoru boşa al çalıştır trip b ye al kontağı kapat sonra 2 tuşa kontağı açmadan basılı tut kontağı aç biraz bekle söner.
Teşekkürler hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı