ROG Ally 26 Mayıs'da Vatan Bilgisayar'da Satışa Sunulacak!

Makaleler
18
Yer
İzmir
ASUS gönderdiği tanıtım maillerinde ROG Ally'ın duyurulan yüksek konfigürasyon içeren versiyonunu 26 Mayıs'dan itibaren Vatan Bilgisayar üzerinden satışa sunacak. İlk zaman fiyatının 27382₺ olarak girildi, sonrasında da fiyatın hatalı olduğu ve sehven girildiği için fiyat bilgisi kaldırıldı. Tahminimce konsol sınıfına girerse 25000₺, PC sınıfından satışa sunulursa da 20000₺ üzerinden satışa sunulacağı.

Almak istiyorum. Umarım çok çok pahalı olmaz.
+1 yıl ek garanti ve sigorta bedeli 4500 TL imiş. 1 senelik garanti ve sigorta için fiyat buysa ürün herhalde en az 15 bin civarında falan çıkacak.

Nasıl kullanma şansı edindiğiniz sorabilir miyim? Merak ettik sadece.

Bir tanıdığımdan ödünç aldım. İsmi lazım değil. 😅

@erme eskiden PlayStation ve Nintendo gibi konsol şirketlerine iş yapmış biri olduğum için ROG ally bulmak çantada keklik gibi benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pil ömrünü nasıl buldunuz?

Maalesef pil ömrünü tam test edecek zamanım olmadı ama maalesef bir Switch kadar şarjı gitmiyor konsolun. Bataryasının geliştirilmesi gerek bu tarz konsolların.

Konsolu 720p olarak kullanırsanız daha performanslı oluyor ve sabitlersiniz 720p çözünürlük ve FPS eco modunda şarjı az da olsa tatmin ediyor ama performans çok ciddi oranda düşüyor eco modunda. @erme

Geri
Yukarı