ROG Ally 26 Mayıs'da Vatan Bilgisayar'da Satışa Sunulacak!

Kimse bana şu an yok optimizasyon muş yok Valve arkasında falan mış diye demesin ama Ally varken Deck oyuncak gibi kalıyor.

Ben kendime göre konuştum zaten. Şimdi ben el konsolu arasam iki ürüne baksam yine PS5 alırım. Çünkü bulut oyunculukta fena değil şu an. 2500'e en iyi kontrolcüyü al tak telefonuna buluttan oyna mesela.

İnternet ücreti ne oluyor ponticim?

Kimse bana şu an yok optimizasyon muş yok Valve arkasında falan mış diye demesin ama Ally varken Deck oyuncak gibi kalıyor.

İnternet ücreti ne oluyor ponticim?
Dostum 20K el konsolu için cidden fazla bence demek istediğim nokta bu. PS5 ile aynı standartta mı bu ürün ki fiyatı aynı olsun? Switch bile bu fiyatta değil.

Ben fiyatları hiç bilmediğim için sigorta, garanti kapsamı fiyatına göre kafamda bir fiyat oluşturup salladım ortaya ki görünüşe göre baya yaklaşmışım :D. Ucuz olmayacak görünüşe göre.
Biraz spesifik bir ürün bu yüzden bir bilgisayar kategorisine koymak yanlış, ben yıllarca bir laptopu eve getirip harici gpu ve monitör ile masaüstü bilgisayar kategorisine koyabilmeyi, dışarı çıkılacağı zamanda tek bir kabloyu söküp çantaya atıp dışarı çıkabilmeyi savunmuş ve sevmiş biriyim.
3 aşağı 5 yukarı dahili ekran kartına sahip bilgisayarlarda 11-13 bin lira civarlarında dolanıyor. Böyle düşündüğümüzde nerdeyse cebe sığabilecek bir bilgisayarın bu fiyatlara çıkması (global pazarda bile) normal geliyor artık.

Dostum 20k el konsolu için cidden fazla bence demek istediğim nokta bu. PS5 ile aynı standartta mı bu ürün ki fiyatı aynı olsun? Switch bile bu fiyatta değil.

Konsol fiyatı hakkında yorum yapmadım fark ettiysen. Evet aynı standartta değil ama bu daha yeni yeni trend olan bir türün konsolu olduğu için pahalı olması normal tabii. Bence de 20k etmez ama senin mantığında biraz yanlış kaçıyor. 🙃

Konsol fiyatı hakkında yorum yapmadım fark ettiysen. Evet aynı standartta değil ama bu daha yeni yeni trend olan bir türün konsolu olduğu için pahalı olması normal tabii. Bence de 20k etmez ama senin mantığında biraz yanlış kaçıyor. 🙃
Gerisi kişisel düşünceye kalıyor. Başka markalarda rekabete girdikçe fiyatlar düşer. Ayrıca sırf Rog eki var diye fiyatının pahalı olduğunu iddia ederim ve kanıtlayabilirim. :D

Donanımsal olarak Deck’den bayağı güçlü bu arada.

Gerisi kişisel düşünceye kalıyor. Başka markalarda rekabete girdikçe fiyatlar düşer. Ayrıca sırf ROG eki var diye fiyatının pahalı olduğunu ikna ederim ve kanıtlayabilirim. :D

Donanımsal olarak Deck'den bayağı güçlü bu arada.

Fiyat farkı sadece ROG olduğundan gelmiyor. Deck 512 GB fiyatı 650 dolar bunu unutmayın. Ally ise 700 dolar ve ally çok daha güçlü. Pahalı ama çok abartılacak gibi de değil rakiplerine göre.

Fiyat farkı sadece ROG olduğundan gelmiyor. Deck 512 GB fiyatı 650 dolar bunu unutmayın. Ally ise 700 dolar ve ally çok daha güçlü. Pahalı ama çok abartılacak gibi de değil rakiplerine göre.
Donanım olarak çok güçlü gerçekten. AMD bunun sinyallerini 2-3 sene önce vermişti.

+1 yıl ek garanti ve sigorta bedeli 4500 TL imiş. 1 senelik garanti ve sigorta için fiyat buysa ürün herhalde en az 15 bin civarında falan çıkacak.
Bu ek garanti ve sigorta denen nanenin arkasında Gulf Sigorta denen firma var, sakın paranızı kaptırtmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı