ROG Ally 26 Mayıs'da Vatan Bilgisayar'da Satışa Sunulacak!

Birim olarak diyorum. 1500 dolar bir Amerikan asgari ücretlisine buranın asgari ücretlisine 30 bin TL'nin koyduğu kadar koymuyor.

Sanırsam ABD'DE de 35 000 ila 40 000 TL arası ücretlinin koyduğu kadar koymuyor.

Türkiye'de asgari ücret normalde biliyorsunuz 37 38 000 TL arasındadır.

Fakat Hak Teala kulları işte , 8000 talep ediyor , 30 000 bana fazla diyor.

Yurtdışında 700$ olan ürün Türkiye vergilendirilmesi ile birlikte 25K oluyor. Toplamda 12K vergi koyuyorlar üstüne, yatacak yerleri yok bunların.

Konsolu 720p olarak kullanırsanız daha performanslı oluyor ve sabitlersiniz 720p çözünürlük ve FPS eco modunda şarjı az da olsa tatmin ediyor ama performans çok ciddi oranda düşüyor eco modunda.
Binevi gaming laptop'lar gibi diyorsunuz eco veya tasaruf modlarında performansı düşüyor. Peki ne kadar düşüyor oyunlar oynanamayacak hale geliyor mu?

Bir nevi Gaming Laptop'lar gibi diyorsunuz eco veya tasaruf modlarında performansı düşüyor. Peki ne kadar düşüyor oyunlar oynanamayacak hale geliyor mu?

Oyundan oyuna değişiyor ama yeni çıkan oyunlarda kötü oluyor. Bu arada eco modu tüketimi ciddi oranda düşürüyor. Batarya performansını arttırıyor kesinlikle. Switch Lite sahibiyim şu anlık ve onun şarjı 4-5 saat Full parlaklıkta rahat giderken aynısını Ally için diyemem.

Technopat'tan bile önce inceledim aleti. 😎

Oyundan oyuna değişiyor ama yeni çıkan oyunlarda kötü oluyor. Bu arada eco modu tüketimi ciddi oranda düşürüyor. Batarya performansını arttırıyor kesinlikle. Switch Lite sahibiyim şu anlık ve onun şarjı 4-5 saat Full parlaklıkta rahat giderken aynısını Ally için diyemem.

Technopat'tan bile önce inceledim aleti. 😎

Madem inceleme fırsatı buldunuz bizde size soru sorma fırsatına erişmiş oluyoruz :)
700 dolar fiyata değer mi sizce?

Madem inceleme fırsatı buldunuz bizde size soru sorma fırsatına erişmiş oluyoruz :)
700 dolar fiyata değer mi sizce?

Steam Deck'i 512 GB yapma masrafı bile minimum 600 dolar tuttuğuna göre “64 GB modele M.2 2230 SSD takarsanız bu fiyata geliyor neredeyse” kesinlikle değer.

• Kat ve kat daha iyi bir donanım.
  • Çok daha ergonomik bir tasarım
  • Çok daha iyi bir ekran.
  • Overclock desteği “aynısı deck için de mevcut elbette ama bu beyefendiyi uçurabiliyorsunuz”
@EMİR37

Geri
Yukarı