ROG STRIX G17 G713IE-HX017 donuyor

Crimeron

Hectopat
DISM aracını kullanarak denetim yapıp deneyin.

DISM aracını kullanarak denetim yapıp deneyin.

Yaptım ama az önce bir daha oldu anime izliyorum Netflix'den tam ekranda. Durdurup telefondan mesajı cevaplıyorum. Biraz fazla uzun sürünce laptop donuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranın gidip gelmesi eğer prizden çıkartıp takman ile oluyorsa ekran tazeleme hızını 144'den 60'a çektiği için oluyor. Diğer performans düşüşleri ASUS ROG serileri çöp olduğu için normal diyebilirim, bende de RT2070 modelli laptop var gerçekten rezalet bir laptop.

Artı -1 Eksi
Az önce anime izlerken yine aynısı oldu hiçbir şeye basamadım. Ekranı kapattım uzun bir süre yine açtığımda ekran aynıydı. Tek çare başlat/kapat tuşuna basılı tutmak. Neden bu olabilir yok mu bir fikri olan?
Hemen hemen aynı modeli kullanıyoruz. Benim bilgisayarımda da bu şekilde donmalar olmaya başladı. Demin konuyla ilgili başlık açtım. Bakalım, yakın zamanda garantiye vereceğim. Siz sorunu buldunuz mu?

Hemen hemen aynı modeli kullanıyoruz. Benim bilgisayarımda da bu şekilde donmalar olmaya başladı. Demin konuyla ilgili başlık açtım. Bakalım, yakın zamanda garantiye vereceğim. Siz sorunu buldunuz mu?
Hocam kendi kendine düzeldi şaka gibi 😅 Daha önceden başka sorunlar da olmuştu ve yine onlar da kendi kendine düzeldi. Bu teknoloji çok garip cidden 😅😅

Hocam kendi kendine düzeldi şaka gibi 😅 Daha önceden başka sorunlar da olmuştu ve yine onlar da kendi kendine düzeldi. Bu teknoloji çok garip cidden 😅😅
Sevindim düzelmesine :D Şu bayram çıkana kadar ben de kullanmaya devam edeceğim, bakalım bu süreç içerisinde düzelirse garantiye vermeme de gerek kalmaz. Umarım basit bi driver sorunu gibi bir şeydir 😅
Maalesef bu cihazlar hassasiyetiyle bazen fazla nazlanabiliyorlar 😄

Geri
Yukarı